Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani szemöldökpúd...

Tudnátok ajánlani szemöldökpúdert?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én she stylezone-osat használok hosszú évek óta. Olcsó, nem “márkás”, de nekem nagyon bevált.
2019. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha barna árnyalatút keresel, akkor catrice. 2 féle barna szín van benne+egy kis fesűs ecset és 1 szemöldökcsipesz. Nekem nagyon bevált, kb. 1500 Ft.
2019. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 💕 még jöhetnek
2019. szept. 22. 07:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Rimmelt használok, mert egyedül ott találtam olyan színt, ami rendes sötétbarna és nem túl világos, vöröses árnyalat. Azóta már lehet, hogy más márkákban is van ilyen szín, nem néztem, de nekem ez nagyon bevált. Tartós, nem kenődik el és nekem színben pont jó.
2019. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Catrice, ezt használom évek óta, iszonyat tartós, sokáig elég, olcsó is. :)
2019. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a RdelYoung-ét is nagyon szeretem! Bár csak egy árnyalatban kapható azt hiszem, de két szín van benne, és az a kis nyominak tűnő ecset valójában szuper jól használható.
2019. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!