Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akkor ezek lényegében nem...

Akkor ezek lényegében nem érnek semmit? (Swarovski)

Figyelt kérdés

Úgy adódott a helyzet, hogy lesz a párom szülinapja, 3 éve vagyunk együtt és gondoltam meglepem ezek közül valamelyikkel.

[link]


swarovski.com/en-HU/p-5490974/Black-Baroque-Pendant-Green-Gold-tone-plated/


[link]


[link]


Boldog voltam, hogy relatív hamar találtam olyan ajándékötletet ami ugyan necces és valljuk be nem éppen kreatív de cserébe szép és azért lehet neki örülni.

Aztán azért utánanéztem és sokan írják, hogy ezekben valójában semmi olyan időtálló nincs amiért mondjuk a boltból kijőve érné az ékszer legalább az 60 százalékát, sőt konkrétan semmit nem ér.

Ez tényleg így van? Ezekkel a linkelt modellekkel is ez a helyzet?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. okt. 6. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyit ér, mint más bizsu. Ezek nem nemesfémekből és drágakövekből készülnek.

De attól még lehet jó ajándék. Sokan hordanak bizsukat. És vannak nagyon szép darabok. Fiatal lányokhoz illik is.

2019. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a "kristályok" csak fényesre csiszolt üvegek. Így a tartóssága is ennyit ér.

A Swarovski ugyanúgy berozsdásodik, bemattul, mint bármelyik bizsu, mert az is. Csak jó marketinggel és névvel áldották meg, mert igényes, szép munkák, ezt be kell vallani.

De ha ebben a nyakláncban egy hétvégét wellnessel az ember lánya, simán kieshetnek a darabkák, mivel aranyozott nyakláncok, ezért akár elkezdhet rozsdásodni is, főleg, ha megkarcolódott pl.

De egyébként szép ajándék, valóban. De amennyiért megveszed, annyit nem ér szerintem.

2019. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy már előttem is írták ezek nem nemes ékszerek.Ha ilyenben gondolkozol akkor inkább Pandorát vegyél neki.
2019. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért aranyláncot is tudsz venni sztem.
2019. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!