Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sötétbarna, sötétszürke vagy...

Sötétbarna, sötétszürke vagy fekete szemhéjpor hétköznapra sok? Nagyon elváltoztatja az ember fejét? 21/nő

Figyelt kérdés

Nem öregíti vagy változtatja el az ember fejét nagyon más irányba? Nem használok hozzá, csak szemspirált, oszt' kész :D Normális válaszokat várok, viccelődők és negatív károgók kíméljenek!

Am sötét hajam, sörtét szemem, fehér bőröm van

Vagy elég csak a szempillám befesteni? Mármint hétköznapra...



2019. okt. 8. 10:11
 1/8 A kérdező kommentje:
*sörtét hgelyett sötét, bocs, elírtam
2019. okt. 8. 10:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Linkelhetnél képet,hogy kb mennyire sötétre gondolsz. Amit én értek sötétbarna,szürke alatt, az szerintem sok. Ilyen színeket csak estére szoktam használni. Napközben maradok a nude színeknél, illetve van hogy picit sötétebb barna a szemhéjam külső része, de belülre akkor is világosat teszek+ spirál.
2019. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a fekete vagy nagyon sötét színek alkalmakra valók. Nappali, hétköznapi sminknek sok.
2019. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem azt csináld ami neked tetszik ne mások véleménye érdekeljen de férfiként szerintem szexis ha sminkeli magát valaki és az sem zavar ha este máshogy néz ki az a valaki 😊.
2019. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni az alapján, hogy hogyan érzed jól magadat és milyen a stílusod. Én pl hétköznapra is szeretem a fekete sminket, erős tusvonalat, de ruhákat is csak feketét hordok és extrémebb hajam van. Ha visszafogottabban szeretnéd használni, lehet elég a fekete csak a mélyítővonalba, és valami nude színnel kisatírozni, és nude rúzst használni ha a szádat is fested. A világos bőröddel valószínűleg elég kontrasztos egy kisebb tusvonal és a szempilla is, de sok múlik a szemed, szemhéjad formáján és az arcberendezéseden is.
2019. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a fekete meg sötétbarna hogy van használva? Ha besatírozod az egész szemhéjadat feketére, meg ha csinálsz egy ilyet ( https://www.youtube.com/watch?v=B8d9FYuZglQ ) mindkettő fekete szemhéjfesték lesz, de teljesen más hatással.
2019. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszcvsy, ment a zöld kéz mindenkinek!

Amúgy én is rájötem az emberteket figyelve az utcán, h csak 1-2 túlfestett, vakolatos csaj mászkál a mi városunkba és más városba is, szempillafestéken kívül nem nagyon van más rajtuk.

Ezért én is csak ennyit használok, mert "nem divat" egy új arcot magunkra kenni, és a félrfiaknak is jobban bejön, aki nincs agyonkenve. Elég egy kis szempillaspirál, és kész, nem kell vakolat meg más drasztikus átváltoztatás egy fiatal nőre! én erre jöttem rá...

2019. okt. 9. 08:57
 8/8 anonim válasza:
Ha illik a stílusodhoz egy erősebb smink, miért ne? :) Nyilván változtat az arcon, de ha neked tetszik és szépen van kidolgozva az a smink, akkor minden más csak mellékes. ;)
2019. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!