Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Melyek a legkedvencebb...

Lányok! Melyek a legkedvencebb (vagy melyeket kedvelnétek, ha lenne) ékszereitek, vagy inkább márkáitok, mely nem az olcsó 50000-100000-es árszinten mozognak, de nem is méregdrága Tiffany, vagy Harry Winston magasságban talalhatók?

Figyelt kérdés

2019. okt. 9. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Ékszernél nekem nem számít a márka. Legyen arany (sárga arany). Csak azt hordok. Ha van benne kő, akkor az drágakő legyen.

És nyilván jó minőségű arany, szép kivitelezés. És tetsszen nekem. Ne másnak, meg nem a márka miatt, meg ne a divat miatt. Egyszerűen csak legyen az én ízlésemnek megfelelő.

2019. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólást, el kell fogadom ezt az álláspontot is.


Esetleg mások, akik más véleményen vannak? :DD

2019. okt. 9. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim, nagyszüleim ékszerészek voltak. Pontosan tudom, hogy a nagy márkák milyen irreálisan nagy hasznot raknak a sokszor silány termékeikre. De pl egy mezei schmuck is közel 100ezerért árul egy-egy párezres láncot, gyűrűt, fülbevalót. (a Swarovski üvegköveit inkább nem is említem)

Bár nem szeretem az ékszereket, nem is hordok semmit de ha a jövőben esetleg késztetést érzek majd rá, akkor biztosan csináltatni fogom. Egyrészt így egyedi, személyreszabható, nincs mégegy belőle. Másrészt az alapanyag minőségét és a szakemberek munkaját fizetem meg nem pedig a márkát.

2019. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne ennyi pénzem ékszerre, én is inkább személyre szabottat csináltatnék.
2019. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Számotokra pontosan mit jelent a személyre szabott? Csak mert el nem tudom képzelni a tiétek miért lenne olyan nagyon más a többi millió-milliárd egyedi formatervűhöz képest. :)
2019. okt. 9. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Thomas Sabo. Van tőle pár darabom, szeretem mert viszonylag egyedi stílusa van. Tiffany árkategóriában nincs ami tetszik, azok általában túl elegánsak.
2019. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 nem kell nagy dolgokra gondolni.

Egy-egy plusz vagy éppen minusz kő, a drágakő típusa, a nyaklánc pontos hossza (egyik ismerősöm pl úgy csináltatott egy nyakláncot, hogy az fedje a nyakán lévő heget), karkötő vastagsága, egyedi motívumok vagy akár saját tervezés. Igazából senkinek nem tűnik fel, hogy egyedi ékszerről van szó. Nem is az a lenyeg.

Ez most olyan mint az, hogy van aki vesz egy szép drága, márkás ruhát egy üzletben, van aki pedig varrat magának egyet. A végeredmény nagyon hasonló de utóbbi esetben mégis csak valakire készült az a ruha. Garantáltan jó minőségű anyagokból, nem háromszoros áron.

De ha neked tetszik egy ékszermárka terméke és tökéltesen megfelel az ízlésednek és nem zavar, hogy annyiba kerül akkor az is tök jó, egyszerűbb is sokkal. És várni sem kell amíg elkészül.

2019. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!