Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hogy vagytok a műszempillák...

Ti hogy vagytok a műszempillákkal?

Figyelt kérdés

Kozmetikus tanuló vagyok, egy pillás tanfolyamot is el szeretnék végezni.

Vidéki vagyok, de olyan problémám van, hogy nem tudom mennyiért csináljak szempillát.

Van 2 lány a városban akik 8-10ezreket elkérnek, de itt nem olyan jó az emberek fizetése.

Egyik barátnőm most kezdett el pillázni, mondták a többi barátaim(akik nem kozmetikusok) , hogy milyen béna,menjek máshoz(és fizessek 10 ezreket) . Én úgy vagyok vele, hogy gyakorlással biztos jobb lesz, nem fog egyből profi lenni, a másik meg az, hogy már nekem ég a pofám, hogy a többiek faluban képesek ennyi pénzt elkérni szempilláért.

Ti hogy vagytok vele?Én nem szeretnék túl drágán dolgozni(és inkább műkörmöznék), de az anyagot azért nekem is ki kell fizetni.



2019. okt. 12. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Vàlassz olcsobb pillás kellékeket, így olcsóbban tudod csinàlni. Pl: Alveolàn olcson lehet jó minőségű ragasztót és

pillàkat rendelni.:)

Pillàzáshoz kell elég sok gyakorlat, és lehet szépen fejlődni.

Amúgy ha szívesebben körmöznél akkor inkàbb körmözz a pillázás helyet!

2019. okt. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom az árakat, de úgy kalkulálj nyilván, hogy ráfizetésed ne legyen. Amíg gyakorló fázisban vagy, akkor sajnos épphogy az anyag ára felett egy kicsivel legyen. Ahogy nő az önbizalom, és a pozitív visszajelzések száma, emeld meg. Egyébként hogy ne legyen annyira furcsa, vagy elidegenítő másoknak a hirtelen áremelés, a gyakorlás idejét, hirdesd meg akciónak.
2019. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi de jó hülye vagy. Adott egy szolgáltatás, amiért el lehet kérni ~10ezret ha már profi a munka. Ebben benne vannak a minőségi alapanyagok, a te szakképesítésed, gyakorlatod, időd, energiád. Mégis miért ér ez kevesebbet mint annak a 2 lánynak a munkái? Nyilván amíg nincs meg a gyakorlat addig alacsonyabb áron kell dolgozni, esetleg barátnőknek alapanyagárban. De ha te kitalálod, hogy 5ezerért építesz profi szettet akkor olyan vendégköröd lesz akik nem is akarnak ennél többet fizetni, nem fogsz tudni árakat emelni, saját magadat hozod szar helyzetbe. Pémzügyi alapokat nem tanítanak?
2019. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!