Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem találok megfelelő alapozót?

Nem találok megfelelő alapozót?

Figyelt kérdés

Sokféle alapozót kipróbáltam már de egyik sem az igazi.

Ha megnézek egy videót, mindenkinek tök szépen fed az alapozója.

Nekem szinte mindegyiknél vagy kiszárítja a bőröm a felkenése után 1 perccel vagy teljes egészében látható elég durván, hogy alapozó van rajtam, pedig alá hidratálok és primert is használok.

Van egy Rimmel alapozóm, egy BH cosmeticses, illetve egy Fit!me-s. Mindegyiknél ez a problémám. Tudnátok ajánlani esetleg egy jó textúrájú alapozót, szép fedéssel? Nem a legdrágább kategóriából szeretnék. Olyan 8-10 ezer Ft-ig férne vele a büdzsémbe.

23/N



2019. okt. 20. 06:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A Fit me alapozó valóban nem fed jól, nekem is van olyan. De kb 2hónapja használok Douglas saját márkás alapozót (vízálló) és nincs maszk hatása, gyönyörű a színe. Ebből nem is szabad többet felvinni, mert fényben fénylik. Egy próbát megér neked is. 7ezer ft azt hiszem. Nekem sikerült 40%-os kedvezménnyel beszereznem.
2019. okt. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En most a loreal true match alapozojat vettem meg, nagyon szep a fedese, könnyen el lehet dolgozni, elég folyékony állagú, nap végére nekem nem mozdul el, nem jön le, nem fénylik át. Matt alapozó de nem szaritja a bőröm.
2019. okt. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bőrápolásod rendben van?
2019. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se válassz matt alapozót, ha száraz a bőröd, mert nagyon csúnya lesz a végeredmény. Inkább dewy finishű alapozók közül válogass, ilyen például a Bourjois Healthy Mix vagy a Bourjoix CC creme, én ezeket használom, ha túl fényes még mindig lehet rá púderezni, de a Healthy Mix-szel és egy jó korrektorral tökéletes hatást lehet elérni. Ne az alapozó legyen nagyon erős fedésű, mert akkor maszkos hatást fogsz elérni, a problémás területeken menj át inkább mégegyszer korrektorral. Ezek az alapozók, amiket írtam 4500 forint körül vannak, plusz a saját korrektoruk 2-3 ezer forint, így bele is férne a költségvetésedbe.
2019. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Loréal True Match

Catrice HD Liquid Coverage

NYX Can't stop won't stop

2020. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!