Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Valaki csináltatott már műszempillát úgy hogy valamennyire nagy volt a szempillája? Ha igen milyen volt neki utána?

Nekem kb 10-11mm-er de szeretnék műszempillát hogy dúsabb legyen valamivel..

2019. okt. 28. 16:56  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem a műszempilla jobban ál azoknak akiknek eleve hosszú, hiszen természetesebb az összhatás.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2019. okt. 28. 18:28 Privát üzenet
Nekem kihullottak tole a szempillaim, amig megmaradtak letörtek teljesen . Par honap alatt viszont vissza nott ,ez a jo hir !😊😘

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2019. nov. 22. 05:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire faj a koldok pc szzras? Ill. utana mennyi ido a gyogyulas?
Mit kell tudni a szemöldök piercingekrol? Nagyon szeretnék én is csak kicsit félek tole. Nem a fájdalomtol hanem h mivan utána. H tényleg bármikor kiszakathat, az alvás,...
Ha kiveszem a Tragus piercingem, utana marad a kisporcban lyuk avgy begyogyul egy ido utan?
Van olyan itt aki évekig sminkelte (alapozót a gondolok leginkább) magát de utána valami miatt abba hagyta és így is ugyan olyan jól érzi magát?
Milyen hosszu ido a szalas szemoldok tetovalas mindket oldalra? Menyire fajdalmas? Utana mivel apoltatok,?
Szúrni fogok magmnam egy helixet. Úszni járok rendszeresen. Lehet valami baja? Utána fertőtleníteném. Le tudom ragasztani vízálló srbtapasszal? És még ha vki tud valami...

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!