Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Parfümvásárlás előtt állok,...

Parfümvásárlás előtt állok, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Most fogok először egy nagyobb összeget (max. 10-12 ezer forint) parfümre költeni, de teljesen tanácstalan vagyok. Kinek mi a legjobb, legtartósabb illat ebben az árkategóriában? Főleg a tartósság a fontos, és lehetőleg 40-50 miliset szeretnék. Találhatok ezekkel a paraméterekkel minőségi, tartós parfümöt? Köszi a választ! 28/nő
2019. okt. 29. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyéni. Menj be üzletbe és szagolgasd őket, amíg meg nem találod ami tetszik
2019. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én bementem egy Douglasba és az eladó segített. Én elmondtam neki, hogy milyen illatokat használtam/szeretek, hogy neki is legyen egy kiindulási alapja. Aztán mutatott egy olyan jó illatot, amibe beleszerettem( lanvin modern princess és pont abban a kategóriában van amit keresel).


Nem tudom mennyire használnak a parfüm kalkulátorok/tesztek, de olyat is kitolthetsz ha van kedved és végül is az is ad egy támpontot.

2019. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
parfümök esetén sajnos ez még nem egy nagy összeg, úgyhogy igazán minőségit szerintem nem fogsz kapni. ebben az árkategóriában nekem a rihanna reb'l fleur a kedvencem. notinon a 100 ml olcsóbb mint az üzletben a 30 ml.
2019. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!