Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zsíros bőrre alapozó?

Zsíros bőrre alapozó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítsetek, ki milyen alapozót használ? Én a rimmel stay matte-et használtam, de nem gyártják már. 😥 Ez az egy alapozó volt amitől nem pattogtam ki, és tartotta magát, ha nem is teljes napig,de 8óráig biztos nem ütött át a zsíros hatás.

Sajnos muszály vagyok használni alapozót, hisz régebben volt egy nagyon csúnya bőrbetegségem. Az arcom 60%-a hibás, ez mellé még nagyon zsíros is, ha nincs rajtam alapozó kb úgy nézek ki, mint ha egy tál kacsazsírban mostam volna arcot. Kérlek benneteket segítsetek, kinek milyen matt alapozó vált be. Már alig van az alapozmból, így be kell szereznem valami más márkát... A gond még annyi, hogy csak kisebb drogériás üzletek vannak a környékemen, mint pl dm, rossman, így nem sok választék van. Netről meg nem merek rendelni a szín miatt.



#zsíros bőr #alapozo #hibás bőr
2019. nov. 3. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Egyél kevesebb zsíros és olajos ételt, ezzel tudod csökkenteni bőröd zsírosságát.
2019. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon figyelek arra mit eszem, kb egy héten egyszer szoktam zsírosabb kajákat enni. Vizet, vagy ásványvizet iszom, ritkán kólázom, alkoholt nem fogysztok, amit iszok az a kávé, minden reggel.
2019. nov. 3. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Maybelline fit Me Matt & Poreless, esetleg L'Oreal Infallible 24-H Matte.


(Imádom mikor ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnának, életmód-tanácsokat kezdenek el osztogatni az emberek...)

2019. nov. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Imádom mikor valaki minden ok nélkül beszól a másiknak, de ezt is csak addig tudja megtenni, míg valaki egyszer jól képen nem törli ezért.

Őszintén, téged miért bánt az, hogy mit írtam?


Tudod, drágaság, az ilyen kencék csak tüneti kezelések, a valódi problémát nem oldják meg. És mivel a kérdező életvitelét nem említette, ezért voltam kénytelen ezt felhozni, mert hátha a megoldás a problèmájára ezzel megoldódik.

2019. nov. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem mit kell oktatni a másikat egy egyszerű kérdés alatt...

Nekem a Bourjois air mat alapozoja a kedvenc. 4000 Ft teljes áron, joy napokon érdemes beszerezni. Van puderje is, együtt ütősek.

2019. nov. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Catrice HD liquid coverage vált be. Bár nekem mar szerencsére egész jó az arcbőröm, de azért néha még mindig fénylik :/ De ezzel az alapozóval még nem tapasztaltam ezt, nap végén is teljesen vállalható maradt.


Ha pedig kellenek még ötletek, krémmánián nézz körül, ott rengeteg vélemény van, ráadásul a felhasználók neve mellett szerepel a bőrtípusuk és bőrproblémájuk is, ami sokat segíthet ilyen helyzetekben.

Itt vannak a legnépszerűbb alapozók: [link]

2019. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gabriella Salvete Perfect Skin foundation, nekemis zsíros bőröm van, ez vált be a legjobban. Millió alapozót használtam, de ez messze a legjobb. 12 órát garantáltan fenn marad, építhető, sok árnyalata van. Krémes mégis híg az álaga, szivaccsal alkalmazva brutal természetes hatást ad, nem fenyesedik át.
2019. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!