Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért lehet az, hogy nem...

Miért lehet az, hogy nem találok rendes parfümöt magamnak?

Figyelt kérdés

33F vagyok. Kifejezetten márkás, jó minőségű parfümök között válogatok.

Bleu de Chanel, Dior sauvage, Versace eros, Yves saint laurent homme, Hugo boss, Jimmy choe.

Egyszerűen alig hiszem el, hogy ezek ferfi illatok, ha nem tudnám, nem is jutna eszembe, hogy komoly draga illatszerek ezek.

Valóban tenyleg nem olyan jók ezek, vagy velem van baj?

A Bleu de Chanelt venném meg, de azt is csak ráfogom, nem azért, mert azt érzem, hogy ezt kerestem.


2019. nov. 4. 18:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Douglas-ban nézelődtem.
2019. nov. 4. 18:23
 2/9 A kérdező kommentje:
Javasolhattok is illatot.
2019. nov. 4. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem találod a saját illatodat, vidd el a kedvesedet, majd ő választ.

Mindenkin másként hat ugyanaz az illat, érezni kell, távválasztás butaság.

2019. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos a legtöbb parfüm szintetikus, ezért kb. két percig van illata, és az sem kellemes, természetes. Meg aztán a metroszexuális férfiak korát éljük :-( ennek megfelelő illattal.

Inkább természetes anyagú, kézműves parfümöket keress. Nem lesz könnyű.

2019. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tom Ford parfümöket próbáld ki. Tripla áron vannak, de nem véletlenül. Mindegyik illata több rétegből áll, a fejjegy egy idő után alábbhagy és akkor picit változik az illat, ezért nap végére sem unalmas. Ráadásul nagyon merészen kombinálja a különböző dolgokat, hozzá mer nyúlni nagyon erős dolgokhoz is. Kifejezetten csak harminc felett illik a férfiakhoz, fiatal srácok még nem is tudják értékelni, de nem is illene hozzájuk. Szerintem neked bejönnek majd.
2019. nov. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem csak nekem tűnt fel az, hogy valami nem stimmel itt.
2019. nov. 5. 07:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha Budapesti vagy esetleg körülnézhetsz kisebb parfümériákban, (pl. Neroli) én ott találtam meg a parfümön. Vannak ott nagyon drága parfümök, de nem kell megijedni mert vannak olcsóbbak is.

Néhány Douglasban van Tom Ford, ahogy az előző is írta nagyon jók.

Notino-n is vannak különleges parfümök amik máshol nem kaphatók.

2019. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Csongrád megyei vagyok, egyébként.
2019. nov. 5. 14:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert szegényeket szornyen kiherélték konkrétan.

Ha veszel egy Fekete Black! cuba parfumot na az a régi Azzaro barna uveges érzés(Vagy veszel eredeti barna Azzaro PH(fekete ezust doboz A betu stilizációval) az az egy normális van a Douglasban és megszórod black cuba-val.

Nem az original vaniliás levendula gold és silver cuba.

Tabac másolat és az eredeti.

Original Denim after shave pumpásba toltod és túlszórod.

Vigyázz kétfajta van az egyik gyár dobozában gyengébb.

Zold brut

Lomani kék pour homme,sajna utoljára 88ban szagoltam Bécsben.Lehet kapni a notinoban.Venni fogok.

Ez olyan mint a Dakkar Noir egy kis oceán kék Cool Water érzéssel.

Drakkar noir másolatok.Utosek.Ilyen a Bond narancssárga Secret deo spray ez a Drakkar illat kiegészítésként.

Fekete Denim az olyan drakkar klón.

Egy sráccal beszélgettem mikor horgásztunk 92ben és mondta hogy ha régi illatot keresek akkor barna Derrick 78 az ami fantasztikus.

Volt nekem magyar valami florin fekete kupakos sport Fitte dezodorom 89ben.

Már nem gyártják.De mindenki akivel badiztunk Tétényben nagyon tettszet nekik,ok is kipróbálták.

Szerintem ez most a Fekete Alex dezodor,konkrétan a

Givenchy Gentleman illata 76 ból.Van after shave jó eros.

2020. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!