Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek kb mennyi ideig tart...

Nektek kb mennyi ideig tart ki egy korrektor, alapozó, egyéb sminkcucc?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az alapozó akár két évig is, mert azt ritkán használom. Korrektor is legalább egy év. Rúzs, szempillaspirál fél év, szemöldöktermékekből fogyott rengeteg, havonta vettem a cerkát, míg ki nem tetováltattam.
2019. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Alapozót évente egyszer veszek, ez pedig az Estée Lauder Double Wear-je. Napi szinten használom, nagyon kevés elég belőle, annyira erős a fedése, így tényleg nagyon sokáig elég.

Nem vagyok annyira korrektor-függő, de ez is kitart egy évig.

Szempillaspirált jóval sűrűbben veszek, olyan 2 havonta.

Elég sok rúzsom van, van olyan, ami rendszeres használat mellett már 3 éve a tulajdonomban van, és még mindig van benne, - na jó, már a végét járja. Csak folyékony matt rúzsaim vannak, és tapasztalataim szerint lassabban fogy, mint a klasszikus, tartósabb is, nem kell naponta harmincszor újrakenni.

2019. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Változó, mondom azokat, amiket minden nap használok, meg azt is, hogy milyet, a mennyiség miatt nem mindegy, meg hogy mennyibe kerul, úgy jobban látszik hogy hónapra lebontva mennyire éri meg. Pont a múltkor gondolkodtam rajta hogy még a drágabb cuccok is egészen megérősek, olyan sokáig kitartanak.


Korrektor 4-5 hónap, inkább a szemöldököm körül használom (Catrice Camouflage, 1200 Ft).


Szemöldökpomádéból a jelenlegit április óta használom, intenzíven, és a fele még megvan, szerintem ennek kb egy év lesz a full élettartama (Kat von D Superbrow, ~6.000 Ft).


Szemhéjalapozó kb 2-3 hónap (Catrice vagy UD 1200/6000 Ft).


Szemhéjtust kb két havonta újat veszek mert beszárad, akkor még van benne, pedig elég intenzíven használom (Essence ecsetes, kék kupakos, 1000 Ft.


Szempillaspirált 2-3 havonta cserélem, mert becsomósodik, de akkor is van még benne. (1000-3000 Ft)


Folyékony rúzs, 5-6 milliliternek akkor járok a végére ha három hónapig csak azt használom, az elmúlt év alatt egyet fogyasztottam ki teljesen, de többnyire 3-4 színt használok felváltva, és egy réteg elég belőlük, nem kenem vastagon, kb 3x hasznalom egy nap: reggel, majd két kisebb javítás ebéd után és hazamenetel előtt. 1500-7000 Ft)


Szemhéjpaletták évekig, persze a kedvenc színeknek hamar az aljára érek.

2019. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ki nem dobom. Nem bírom magamon az erős sminket, csak a szemem alá használok korrektort és púdert az egész arcomra. Plusz szemöldökceruza vagy spirál. Nekem valahogy sosem fogy el a lejárati idő elött, mindíg ki kell dobjam.
2019. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
Egy 30 ml-es bb krémet átlagosan 3-4 hónap alatt kenek el. Kb. ugyanennyi idő alatt fogy el egy ilyen [link] essence púder. A szempillaspirálok is 4 hónapig tartanak általában. Szemhéjtusból meg rúzsból vagyok nagyfogyasztó, előbbi van hogy 1 hónap alatt elfogy, utóbbi 4-5 hónap alatt.
2019. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!