Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményed arról, ha egy...

Mi a véleményed arról, ha egy nő egyáltalán nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha smink nélkül is szép, engem nem zavar.
2019. nov. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Semmi. Mégis mi lenne? Én csak alkalmakkor sminkelek. Mindenki úgy él, ahogy akar. Attól nem leszel kevésbé nő, ha nincs rajtad vakolat.
2019. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy az ő dolga. Meg annak is, aki sminkeli magát. Smink nélkül is lehet szép és ápolt egy nő. Viszont ha valaki sminkeli magát, attól még nem biztos, hogy szép és ízléses.
2019. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Mindennap sminkelek, és nem érdekel, ki sminkel vagy ki nem. Van életem.
2019. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy olyan dolog, ami csak az egyénre tartozik.

Én pont a másik véglet vagyok, nem vetem meg az extrém elemeket, ha sminkről vagy öltözködésről szól, mert ez a kreatív önkifejezésem, és a személyiségem külső megnyilvánulása. Így tudok a legegyszerűbben bonyolult dolgokat közölni a külvilággal (goth vagyok egyébként 🙂).

Ergo, nem kompenzálok semmit, nem azért sminkelem magam, hogy több pasi szeme megakadjon rajtam, ami ugyebár a szokásos, sztereotíp kijelentés egy másik réteg részéről.


Mindenki mást szeret hangsúlyozni magán. Van, aki egyáltalán nem érzi szükségesnek a sminket, vagy pl. aktívan sportol, csak nehezítené a mindennapi teendőiben. Nagyon sok hozzám közel álló személy nem sminkel, és kölcsönösen elfogadjuk egymást, így vagyunk teljesek, különböző embertípusokat testesítünk meg, és ez így van rendjén.


Nekem csak azokkal a “no makeupos” nőkkel/lányokkal van problémám, akik szentül hiszik, hogy ettől “erkölcsösebbek”, civilizáltabbak, “jobb kislányok” lesznek mások szemében, és megvernek mindenkit, aki nem így vélekedik erről, “mert aki ‘agyonvakolja’ magát hétköznapokon, az egy prost*tuált, pasiknak akar tetszelegni, kompenzál, vagy ‘nem egészséges lelkületű’.” A megjelenésük alapján diszkriminálnak másokat, az, hogy időt és energiát fektessenek a megismerésükbe, már büdös nekik. Ismerek nem egy olyan lányt, aki a szolid öltözékével, a “természetes” külsejével imádja játszani az ártatlan bárányt, de a valóságban kárörvendő, partnereit állandóan váltogató, a “minőségi edukációjához” képest hihetetlenül unintelligensen kommunikál”, egocentrikus, hihetetlenül unszimpatikus személyiség.

2019. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Az ő dolga.

Egyébként kifejezetten tetszik. :)

2019. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5-höz hasonlóan, amíg neki nincs problémája azzal hogy nekem viszont minden nap más színű a szemhéjam és a szám, nincs róla véleményem.

Nincs semmiféle hatással az életemre, gondolom ő így jól érzi magát, én meg így, nem ez alapján fogom eldönteni hogy milyen ember.

2019. nov. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak orszagok, ahol nem illendo alap smink nelkul munkaba menni. Szoval en ezert fogok is valami kis nagyon minimalt rakni magamra, de egyebkent nekem macera. Az is, hogy megcsinaljam szepen es az is ,hog egesz nap azt figyeljem, nehogy elkenodjon.
2019. nov. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
100%
Semmi. Nem izgat hogy mások sminkelnek-e.
2019. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Semmit, nem az én dolgom.
2019. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!