Alapozó nyakra?

Figyelt kérdés
A barátnőm furcsán viselkedik velem, nem szokta alapozózni a nyakát, mégis levolt..Azt mondta hogy azért, mert eltér színben az arcától, és hogy egyben legyen. Szoktak a nők alapozozni a nyakukat?
2019. nov. 6. 14:19
 1/10 anonim válasza:
74%
Alapozza le az egész testét akkor, meg kell találni a megfelelő színű alapozót és akkor csak az arcot elég.
2019. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De gyakran szoktak ilyen? Furcsán viselkedik velem, úgy érzem hogy megcsal, és azért volt lekenve, mert valaki kiszivta a nyaka
2019. nov. 6. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában én is szoktam a nyakam, mert a nyári szinemhez képest fehérebb a bőröm, igy erős kicsit az alapozó, ezért, hogy ne üssön el, kenem a nyakam is. Azért az feltűnő, ha eddig nem kente és most hirtelen igen...
2019. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapozó kell a nyakra is igen!

Másképp maszk hatàsú lessz a végeredmény.

Nekem legalább is a smink tanàrom ezt tanította.

Ha nagy ritkàn hasznàlok alapozót, én is leviszem a nyakamig, hogy egységes legyen az összhatàs.

Jól érzem, hogy azt hiszed hogy vlki kiszívta a nyakàt ès azért alapozza??

Megnyugtatlak, ha kiszívtàk volna, az alapozót àt is látszódna!

2019. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért kell a nyakat is mert akkor úgy néznénk ki mint a bohócok. Legalábbis elég sok lány néz úgy ki.

Nyakuk fehér, arcuk meg full barna, elég igényes. :D

A barátnőd meg ha eddig nem csinálta kérdezz rá, nem-e véletlenül más miatt kellett.

2019. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az alapozó nem falfesték, nem tud eltakarni mindent. Egy kiszívott nyak ugyanúgy meglátszana, ha van rajta alapozó, ha nincs. Maximum halványabb lenne, de mindenképpen szemmel látható maradna. Én nem nagyon szoktam alapozni a nyakam, mert megegyezik a szín, de kicsit el szoktam dolgozni lefelé is.

Ettől függetlenül persze még megcsalhat.

2019. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen
2019. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tökéletes színű alapozót szinte lehetetlen találni, csak nagyon hasonlót. Hiába jó a szín el kell dolgozni. Ha a barátnőd eddig nem így csinálta akkor nem tudott sminkelni, de úgy látszik kezd megtanulni.

Egyszer próbáls ki hogy egy véraláfutásodra vagy ha nincs akkor anyajegyedre, felkensz egy kis alapozót. Meglátod ahhoz hogy egy kiszívott nyak elrejtéséhez ipari mennyiséget kell felhasználni.

Feleslegesen féltékenykedsz.

2019. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, hogy nyakszívást semmivel se lehet full lefedni. Egyébként a nagy Beauty bloggerek is úgy csinálják folyton, hogy a nyakukat is bekenik, hogy eljerüljék a maszk hatást. Én is le szoktam kenni a nyakamra.
2019. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen. Nem kenem be az egész nyakamat teljesen de eldolgozom oda is, nem szeretnék egy éles alapozó-vonalat az államon.

Lehet hogy most szólt neki valaki vagy olvasta valahol hogy oda is kéne kenni, én se magamtól vagyok ilyen okos hanem egy sminkes mondta egyszer, azóta csinálom így, előtte évekig eszembe se jutott.

Ugyanitt, nekem is volt már kiszívva a vállam, több réteg extraerős fedésű korrektor felvitele után amikor a folt 80%-a még mindig látszott, feladtam és felvettem egy másik felsőt ami eltakarta.

2019. nov. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!