Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Szerintetek megéri ez a nyaklánc?

A barátnőmet szeretném meglepni valami szép ékszerrel. Sajnos nem vagyok olyan tehetős, így az olcsóbb darabok között néztem szét. Viszont nem értek annyira az ékszerekhez és nem szeretnék valami bóvli vackot ajándékozni.

Szerintetek az alábbi darab tényleg ezüst vagy csak ezüsttel bevont "valami"? Illetve a cirkónia benne hamar megcsúnyul vagy megtartja az eredeti állapotát? Olvastam, hogy hajlamos rondán megviselődni, nem tudom mennyire igaz ez.

A 45cm es hossz az általában jó, nem?

Ha esetleg ez nem lenne jó minőségre akkor tudnátok ajánlani olyan helyet ahol jókat lehet kapni nem olyan drágán?

A válaszokat előre is köszönöm.

Ő lenne az: [link]

nov. 8. 19:46  Privát üzenet  

A válaszok

Tökéletes, nagyon szépet választottál.

Ez mindenképp igazi ezüst.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 8. 19:57 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

A 925 ezüst az rendes ezüst. Idővel színeződhet de vannak praktikák a megtisztítására.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont nov. 8. 20:08 Privát üzenet
Ródiumozottat keress, az fényes marad

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 9. 12:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi az a bizsu tulajdonképpen?
Tudtok olyan ékszerészt, aki készít rose arany neves nyakláncot 8000Ft árkategóriában?
Akkor ezek lényegében nem érnek semmit? (Swarovski)
Lányok! Melyek a legkedvencebb (vagy melyeket kedvelnétek, ha lenne) ékszereitek, vagy inkább márkáitok, mely nem az olcsó 50000-100000-es árszinten mozognak, de nem is...
Hol csinálnak rose gold színű névre szóló nyakláncot Budapest környékén?
Hol tudok férfi peace nyakláncot venni pesten? ☮️

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!