Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek megéri ez a nyaklánc?

Szerintetek megéri ez a nyaklánc?

Figyelt kérdés

A barátnőmet szeretném meglepni valami szép ékszerrel. Sajnos nem vagyok olyan tehetős, így az olcsóbb darabok között néztem szét. Viszont nem értek annyira az ékszerekhez és nem szeretnék valami bóvli vackot ajándékozni.

Szerintetek az alábbi darab tényleg ezüst vagy csak ezüsttel bevont "valami"? Illetve a cirkónia benne hamar megcsúnyul vagy megtartja az eredeti állapotát? Olvastam, hogy hajlamos rondán megviselődni, nem tudom mennyire igaz ez.

A 45cm es hossz az általában jó, nem?

Ha esetleg ez nem lenne jó minőségre akkor tudnátok ajánlani olyan helyet ahol jókat lehet kapni nem olyan drágán?

A válaszokat előre is köszönöm.

Ő lenne az: [link]


2019. nov. 8. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Tökéletes, nagyon szépet választottál.

Ez mindenképp igazi ezüst.

2019. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
A 925 ezüst az rendes ezüst. Idővel színeződhet de vannak praktikák a megtisztítására.
2019. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ródiumozottat keress, az fényes marad
2019. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!