Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Makeup.hu-rol rendeltem vissza lehet vonni?

Makeup.hu-rol rendeltem egy pirosito palettat veletlenul :DD

Kivancsi voltam mennyi lenne a szalitasi dij es megadtam a lakcimem telefonszamom stb hatha kidobja

Erre emailbe is kapom a levelet hogy megrendeltem

Hol lehet rendelest visszavonni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: smink, rendéles, makeup.hu

nov. 8. 20:32  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rendeltem a nexttől pár dolgot. Kettot vissza kell küldenem. Azt írjak, h vissza küldöm és visszautaljak a pénzt. De én bankkártyával fizettem. Aza alapján is vissza tudjak utalni?
Rendeltem az aliexpres-röl és töröltem a rendelést de a pénzt még nem kaptam vissza mit tegyek?
Ebay-ről rendeltem egy nyakláncot, vagyis licitáláson nyertem, de nem azt kaptam ami a képen van. Majdnem ugyan olyan, de én direkt arra licitáltam, mert olyat akartam, erre nem...
Rendeltem 2 fültágítót,8mm-eset, de a szilikon belsejében a lyuk pontosan 6 mm, a fém pedig 7 mm. Ez normális, vagy vissza küldjem?
Rendeltem a douglas oldaláról termékeket. Meg is jött átvételnél kifizettem. De nem az jött amit rendeltem. Most mit csinálja küdjem vissza? Vagy?
Ha a Sinsay webáruházról rendeltem, azt üzletbe is vissza lehet vinni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!