Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet Koreai szemem?

Hogyan lehet Koreai szemem?

Figyelt kérdés
hogyan tudnék koreai szemet csinálni magamnak? plasztikai műtét által lehetne olyan szemem?

2019. nov. 9. 19:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Inkább új agyra lenne szükséged, ha ez a kérdés komoly
2019. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én kérek elnézést mert megmertem kérdezni
2019. nov. 9. 19:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerhetsz is, van miert.
2019. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Plasztikai sebész megcsinálja...de az megvan ugye, hogy az európai arcoddal úgy fogsz festeni, mint egy Down-kóros.
2019. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Azt a koreaboo mindenségit neki...


Nézd én is szeretem a koreai sorozatokat, meg a kpopot, nagyon szeretem a kultúrájukat, de szerintem te egy kicsit beteges vagy. Miért akarsz koreaivá válni? Mégha meg is műtteted a szemed, sosem fogsz ázsiainak kinézni. Miért nem fogadod el magad olyannak, amilyen vagy?

2019. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem fogok ázsiainak látszódni de a szemük nagyon tetszik.
2019. nov. 9. 20:15
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is, szerintem baromira gyönyörűek 😍 de ennek ellenére nem akarok úgy kinézni. Engem a Jóisten kék szemű európainak teremtett, ezt el kell fogadni. :D Tudom, mindenkinek az kell, ami nem lehet neki, de azért gondold ezt át jól. Meg tudnál szokni egy ekkora változtatást magadon? Én nem tudnék, az tuti.
2019. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt egy műtétet szerintem ne vállalj be (már ha létezik ilyen), de sminkkel tudsz optikai csalást elérni. :)
2019. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és az hogyan?^^
2019. nov. 9. 20:57
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez vicces. Az ázsiai nők meg pont, hogy európaiasabb vonásokat akarnak. Mélyítővonalat festenek maguknak, hogy ők is tudjanak európai trendek szerint sminkelni, mert ugyebár ezt az ő rejtett szemükön nehezebb megvalósítani.

Nem tudom, mennyire látványos a szemhéjad, De ha vastagabb tusvonalat húzol rá, akkor olyan, mintha neked sem lenne mélyítővonalad, illetve a sminked alapja lehet sötétebb, a lényeg, hogy minél kevesebb látszódjon a mozgó szemhéjadból.

2019. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!