Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Volt már valaki aki változtatn...

Volt már valaki aki változtatni akart? Úgy értem a külsején, olyan teljes átalakulás féleség?

Figyelt kérdés
Több olyan van a környezetemben,aki teljesen megváltozott.Ez ugyanolyan mint mikor valaki teljesen elhanyagolja magát ahogy az idő telik. Csak ezeknél az embereknél a fordítottja van.És amikor meglátod évek múlva ámulsz,hogy milyen jól néz ki.Volt már valaki itt aki eltervezte hogy bombanő lesz,mármint kihozza magából a legtöbbet? Ha ezt szeretném hogyan kezdjek neki, hogyan tudjam meg milyen smink áll jól,ruha haj ilyesmi, meg edzés.Keressek van esetleg tanácsadó?Aki esetleg belekezdett már és sikerült neki kérem segítsen. Pár tipp, tanács.
2019. nov. 11. 20:35
 1/5 anonim válasza:

Ha annyira szeretnél változtatni a külsődön, vagy a megjelenéseden és nem tudod hogyan kezdj hozzá, keress szerintem egy jó kozmetikust, menj el hozzá és kérj tanácsokat, esetleg kérd meg hogy csináljon neked egy olyan sminket ami hozzád illik,jól áll neked, vagy hogyan csináld meg magadnak stb.

Én pl smink videókat néztem rengeteget, próbálgattam magamon, és onnan tanultam meg, azt is hogy mi áll jól nekem.

Ha a hajadon is változtatni akarsz akkor kérd egy fodrász segítségét..

Ha az alakodon változtatnal akkor keress egy személyi edzőt, egyeztess vele,vagy ha nem akarsz pénzt kiadni erre akkor vannak szuper ingyenes alkalmazasok a play áruházban vagy hasonlón, tölts le egy fitnesz alkalmazást és csináld végig otthon. Én így csináltam, és még most is így csinálom, nem lehetetlen a kívánt alak elérése ezzel a módszerrel sem.

Ezek a dolgok mind ki tartás és elszántság kérdése.

Sok sikert remélem valamit tudtam segíteni 😉

2019. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat. Igen tudom hogy valahogy így kellene nekiveselkednem. És igen elszántság amiben erősítenem kell magam. Remélem hogy sikerül elérnem mindezeket, neked pedig köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 17. 08:33
 3/5 anonim válasza:
Van az a nő akin semmi nem segít sajnos.....A ami k édes kevés ha van hozza egy nagyon formatlan arc.Van egy kollégám aki válás után próbálkozott minden szépészeti dolgoggal, de a haján meg a ruhán kívül semmi nem változott, sőt a smink meg csak rontott rajta mivel nagyon csúnya volt az arca. De ha nő vagy alapok kellenne légyének bár a sminkek , pl alapozó, puder , pirosító, szemcerka , spirál, rúzs .Ezek mindben nőnek alap dolgok kellene legyenek .
2019. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
*smink.
2019. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nézd én szoktam sminkelni és igazából nem vagyok csúnya sem egy átlagos nő vagyok. És hiszem hogy egy jól megválasztott öltözet, kicsit újabb fazonú haj, testedzés igenis sokat nyomhat a latban. Elég ha elmész szoláriumba és kicsit másképpen öltözködhetsz, egy kisebb fajta stílus váltás, hogy ne legyen hétköznapi az öltözeted. Igenis nem lenne a világon ennyi lepukkant harmincas negyvenes, de mehetnek lejjebb is férfi és nő ha talán az ő fejükben is megfordulnak ez a kérdés. Nemigaz?
2019. nov. 23. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!