Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb vízálló...

Melyik a legjobb vízálló szilikonos szempillaspirál?

Figyelt kérdés

Régen az oriflame gyártotta a legjobb vízálló szempillaspirált, hupikék szögletes kiszerelés. Nem lehetett leizzadni, lekönnyezni,sem lepancsolni. Egyedül a hozzávaló vízálló sminklemosó vitte le. Ezt sajnos lebáltották... Vízálló ez is, de fél nap után elkezdenek maguktól összeállni, összeragadni a pilláim, és tombösödik a festék, alig van ami leszedje+köröm... Azóta, hogy lebáltották erre a sz.rra,kipróbáltam már vagy 5-6 spirált. Mindet fekete vízállóként vettem, de mindtől úgy nézek ki 2 óra után, mint egy kisírt szemű k....

Van javasatotok a legelső verzióhoz? Fekete és valóban vízálló!



2019. nov. 14. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Én nem ajánlom a vízálló spirált mert roncsolja a pillákat, le is törheti őket.
2019. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Nemrég vettem egy catrice szempillaspriált csak úgy, mert a nyx már eléggé száradt és nem mentem olyan üzletbe ahol lenne.

Hát konkrétan csak sminklemosóval tudom leszedni. Hiába dörzsölöm a szemem pl. fürdés közben csak kicsit maszatolja, de nem jön le.

Catrice- Glam&Doll Ultra Black&Curl (lila tubusos)

2019. nov. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt a spirált hol találom meg? Rossmann, FM vagy vmi extrább helyen? Szeretném kipróbálni! Szilikonos a sörtéje? Nekem nem volt bajom a leírt régi oriflame-essel, sőt olyan szuper folyékony volt, nem ragadt össze, nem volt csomós, nem pergett, nem morzsolódott a szememről és megnőtt a szempillám, nem letört (ettől függetlenül megértem a közhiedelmet, biztos van benne vmi, ami miatt tartósabb, de ezektől pártól még a szemem is képes viszketni). Most viszont, olyan rövid, hogy mikor tükörbe nézek, betegnek tűnők.
2019. nov. 16. 07:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahogy kaptam az opciót, azóta használom. Hiába vízálló van ráírva, ez sem az 🙁
2020. jan. 22. 07:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Más?
2020. jan. 22. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!