Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha eszközfertőtlenítővel...

Ha eszközfertőtlenítővel befújom a sminkecseteket, az okozhat bármi problémát a börön?

Figyelt kérdés
Illetve a sminkcuccokat (szemhéjpaletta, rúzsok stb)? Vagy maradjak a sima gyógyszertári alkoholnál (az most sajnos nincs itthon)?

#smink #sminkecset tisztítás
2019. nov. 19. 15:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg kéz-és bőrfertőtlenítő? (Az sincs még itthon, mert folyékony kézfertőtlenítőt használok).
2019. nov. 19. 17:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ecseteket mindenféleképpen eszközfertőtlenítővel ajànlott fertőtleníteni.

Én úgy csinàlom, hogy mosás és törlès utàn rafújok 2x, kicsit várok, majd àttörlöm még 1x.

Ezutàn fejjel lefele rakva szàrítom.

Nem fog ártani a bőrödnek, mert az alkohol elpàrolog belőle!

A palettàimra is fújtam rá, arra figyelj hogy tàvolabbról fújd rà, és ne úztasd el!

2019. nov. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ma újra kell őket mosni, akkor majd lefújom.
2019. nov. 20. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Miért oökozna? ha bajt okozna nem találták volna ki... 23/NŐ
2019. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gondolok itt pl körmös cuccokra, amik nem érintkeznek az arcbőrrel.

Mert mi főként ott használtuk, kozmetikai cuccokat “csak” elmostuk.

Meg mivel mondták, hogy eszközfertőtlenítőt kézen használni tilos (fordítva viszont mehet), ebből kalkuláltam ki, hogy ha lefújok valami olyat, ami arccal érintkezik, az mennyire lehet káros? Nyilván nem direktbe megy oda, ezt értem, de azt pl. nem tudom, mennyire párolog jol, mint mondjuk egy alkohol.

2019. nov. 21. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!