Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most lövettem egy helixet,...

Most lövettem egy helixet, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
kell mozgatni benne? azt mondták hogy vegyek 70%os alkoholt és azzal töröljem át reggel este. ez így elég lesz?

2019. nov. 22. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A szakember nem mondott semmi tanácsot??

Mert hogy ez is dolga lett volna.

Èn Brado Life bőrfertőtlenítőfel fertőtlenítettem napi 2x.

Egy fülpucira fújtam, és azzal kenegettem körbe.

Tetrán kenőcsöt is beszerezhetsz. Az is jó rà. Arra figyelj, hogy ma ne érje víz!!

Nekem 10 fül pc van összesen. Mindet forgattam. Nem lett egyiknek sem semmi baja. Van ahol azt modjàk hogy nem kell.

Ha forgatod, akkor arra figyelj hogy a hajadat ne csavard rá. Az elsőnél én ràcsavartam véletlenül és be is gyulladt.

2019. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én Betadine-nal vagy Octenisepttel szoktam átlagban kezelni a piercinjeimet. Az Octeniseptben az a jó, hogy spray-s kiszerelésben van, és így azért akár egyszerűbben is lehet fertőtleníteni a fület, mintsem a fültisztító pálcikával szórakozni.


Én speciál egyik piercingemet sem mozgattam. Max. amikor fültisztító pálcikával tisztogattam, akkor ugye ott is azért elmozdult, meg minden, de így konkrétan én soha nem forgattam őket.

2019. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kozmetikus csinálta meg
2019. nov. 22. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Aj-aj. Porcba nem lövetünk, mert roncsolja, széttöri a porcot. Gyógyulási ideje 6-12 hónap, vagy több. Vegyél Octensietp folyadékot 1.000 ml-est, patikában tudsz rendelni, és azzal kezeld napi 3-5x minden nap. Uszoda, strand, szoli, szauna és más helyeket, ahol kiázik, hanyagold legalább 1 hónapig. Smink, kozmetikum, vegyszer (hajkezelők, festék..stb) ne kerüljön rá, és nagyon vigyázz, ne tekeredjen rá hátul a hajad, mert nagyon begyullad tőle. 70%-os alkoholt ne használj. Egy dolog, hogy csíp, addig okés, de másik, hogy rendkívül szárít, ami lassítja a gyógyulást.

Ápolás előtt moss kezet, és használj tiszta fültisztító pálcikákat. Direkt nem kell forgatni, csak alaposan áttörölgetni elől és hátul és picit be-ki mozgatni, hogy egyrészt a folyadék bejusson, másrészt a nem kellő anyagok kijussanak.

2019. nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. honnan tudom hogy baja lett a porcnak?
2019. nov. 23. 09:56
 6/9 anonim válasza:

Onnan tudod,hogy ha a porcnak baja van hogy nem ilyen kemeny az allaga hanem gumis

Szoval ha az a resz ahova lovetted a helixet puhabb,gumisabb mint a tobbi akkor eltört a porcod es az nem minden esetbe gyogyul be van akinek egesz eletebe olyan marad de van akinek meggyogyul

2019. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja rendben, akkor nem tört el. egyébként nem vérzik, nem gennyezik még nem is gyulladt még be, remélem továbbra is rendben lesz. nem olyan csattanóssal lőtték ami rugós, és hatalmas hangja van, hanem ilyen "kapszulással" hangtalan volt és gyorsan meglett az egész. köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 24. 10:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Úristen. Nem lett bajod az alkoholtól? Azt helixre nem szoktak engedni hanem sima lobera. Tetran meg aloeveras kenoccsel kell kenni és ha mozgatod akkor nehezebben tud gyógyulni.
2020. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem igazából meggyógyult
2020. jan. 21. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!