Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, szerintetek jól...

Csajok, szerintetek jól raktam fel a műszempillát?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez volt az első próbálkozásom, és nekem nem néz ki annyira szarnak, lehetne jobb is ez tény.


Ti külső szemmel hogy látjátok? Kimehetekbígy az utcára?


2019. nov. 23. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék ki így az utcára. Bár nekem maga ez a szempilla nem tetszik, olyan mint egy seprű. Szerintem kicsit közönséges.

De a felrakása amúgy nem lett rossz.

2019. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy utálom a műszempillát, ez nem olyan vészes.
2019. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 2. kép nagyon homályos, pont nem látni, milyen lett vele a tekinteted. Az első fotó alapján nem tűnik rossznak.
2019. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam írni, mint a 3-as. A lényeg nem látszik, de ahol lefelé nézel ott nem néz ki rosszul.
2019. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kételkedem abban, hogy a két képen ugyanaz a pilla van.
2019. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen, a második kép nem valami jó..

De így igen, mag a szempilla felrakása okés.

2019. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok. Vettem már a wishről többfélét is csak még nem jött meg. Addig pedig csak lekaptam a polcról valamit úgymond gyakorlásnak. 😁😁😁
2019. nov. 23. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
A tusvonal miatt mondom azt, hogy a 2 képen valószínű ugyanaz az illető, munka van, de egyébként az első képen nem tűnik a munka vészesnek, elsőre nem olyan rossz szerintem (bár nem vagyok pillás, én csak olyan szemmel nézem, hogy azért kimozdulnék vele az utcára)! Viszont a második képen szerintem nem szép. Igaz, nincs a képen fókusz, a minőség nem a legjobb, de nekem így az alapján a kép alapján kevésnek tűnik (főleg az első képhez képest), ráadásul olyan a második képen, mintha a saját pilla "kilógna" a műszempilla alól (lehet azért, mert homályosabb a kép és azok csak a műszempilla szálai), szóval elnézést, ha tévedek, de ha azok a saját pilláid, amik itt-ott a műszempilla "alatt" vannak, akkor a felhelyezésnél valami nem helyes, mert a saját pillák nem szoktak kilátszódni.
2019. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rém ronda, meg eleve utálom a mű-dolgokat. Mint egy partvis, olyan.
2020. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!