Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 9-10. 000 forint sok epitett...

9-10. 000 forint sok epitett mukoromre?

Figyelt kérdés

Most lenne Karacsonyra eloszor es nem tudom, hogy ezert az arert megeri? Igenyes es pontos munkat szeretnek, de lehet, hogy mashol ezt olcsobban is megtalalhatnam.

Ja es a slim epitett korom nagyon mas?



17/L



2019. dec. 3. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Te jó ég, sokkal olcsóbban is találhatsz (akár fele ennyiért) egy szuper szakembert. Én nem adnék ki érte ennyit, (én is kormos vagyok egyebkent.(
2019. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy világbajnoknál nem sok. Tőle ilyan végeredményre is számíthatsz, ami tetszeni fog.
2019. dec. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok!
2019. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
15000 huf az atlag ar.
2019. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Soknak hangzik, de attól is függ mit akarsz. Minnél több kiegészítő (kő,dekor stb), különlegesebb technika, kézzel festett minta dob az áron. Ha minden körömre egyedi téli tájat akarsz reális, egy sima egyszínű szettért és pár kis kőért sok.
2019. dec. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
32%
Sok. 5500 forintot fizetek érte Debrecenben,szalonban. Mindig nagyon szép, precíz és tartós körmöt kapok. Voltam már drágább helyen is,ahol háznál tákolták össze nekem a ház kisszobájában. Lepotyogtak a körmeim egy hét alatt, ráadásul vérző ujjakkal távoztam, úgy letépte a körömágybőröm. Igazából ezt ki kell tapasztalni, vagy esetleg keress olyat, akihez ismerősöd jár és tapasztalata van vele.
2019. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!