Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Épp most tanulom az extrább...

Épp most tanulom az extrább sminkeket szemre. Szerintetrk ez milyen?

Figyelt kérdés
[link]

2019. dec. 7. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas.
2019. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mondom hogy tanulom. Mit csináljak másképp? Ez így fura szerintem
2019. dec. 7. 20:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen jól eldolgozva, a színek sem szépek..a festék kb csak oda van maszatolva. Nézz meg pár videót youetubon.
2019. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok a lila. Alulra biztos nem tettem volna belőle és valami más színnel dolgoztam volna el.
2019. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nézz youtubon tutorialt. A tust nem így szokták feltenni. Az a lila is olyan mint akinek behúztak xD
2019. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tökéletes, de azért annyira nem rossz, ha még csak most tanulod.

Nem vagyok profi sminkes, de néha szeretek otthon sminkelgetni, leírom, hogy én mit csinálnék máshogy.

Először is, több színt/árnyalatot használnék. Ha most ennél a színnél maradunk, akkor én a szem külső sarkába és a mélyítővonalba tennék egy ennél sötétebb lilát, a belső szemzug felé pedig egy világosabb árnyalatot. (Vagy akár egy másik de passzoló színt. Csak arra figyelj, hogy a szemed külső szélén legyen a legsötétebb és befelé világosodjon.) Vagy például egy kis csillogós szemhéjpúderrel is fel lehetne dobni.

Emellett a színeket satírozd el jobban, ne látszódjanak ennyire élesen a körvonalak, és a szemed alá sem kell ennyi szemhéjpúder, bőven elég csak egy vékonyabb vonalban felvinni. (Plusz oda érdemesebb valami természetesebb árnyalatot használni, mert a lila, kék zöld stb. nézhet ki úgy mintha behúztak volna, és hát pl. a piros sem a legelőnyösebb. Kiemelném, hogy ezekkel a színekkel is meg lehet csinálni szépen, nem véletlenül vannak ilyen sminkek a neten, de azok profi sminkesek munkái, sokszor high end termékekkel)


De amúgy pl. a belső szemzugban a highlighterrel nincs semmi gond, meg a szem kihúzása sem sikerült rosszul. Annyi, hogy ha feketével így körberajzolod a szemed, attól kisebbnek tűnik, bár ez nem hiba, ha ez volt a cél. :)


Ja és még annyi, hogy - ahogy már írták mások is - nézz meg pár videót erről, nekem nagyon sokat segített, hogy láttam, hogy mások hogy csinálják, mihez milyen ecsetet használnak, hogy dolgozzák el a szemhéjpúdert, milyen termékeket használnak stb.

És természetesen gyakorolj sokat, így fogsz tudni fejlődni. Ha nem is sikerül úgy ahogy elképzelted, ne keseredj el. Nézd meg, hogy mi az ami nem tetszik rajta és ha tudod, javítsd ki, ha akkor nem tudod/akarod, akkor pedig legközelebb csináld meg jobban. Hidd el, hamar bele fogsz jönni.:)

2019. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok, még annyi, hogy itt van egy kép, ezen jól látszik, hogy hogy lehet szépen megcsinálni egy ilyen sminket. Én sokszor sminkelek ilyenek alapján, kezdőként ez is hasznos lehet, ha a videók nem annyira jönnek be.

[link]

2019. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszönöm
2019. dec. 7. 21:25
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem a lila nem is nagyon áll jól a szemedhez.

Kell mindenképpen egy átvivőszín a bőröd és a lila köszé, az segít szépen elsatírozni. És előnyösebb, ha a szemzug felé világosabb színeket teszel fel, és kifelé, valamint a szemhéj redőjét követve mélytesz. Tényleg érdemes tutorial videókat nézni, nagyon hasznosak.

Amit én kiemelten ajánlok: egy jó szemhéjpúder alap (1000 ft Rossmannban a Catrice, tökéletesen bevált), és pár sminkecset (3-4000 forintért ebayről pl a Jessup ecsetkészletek egész jók kezdőknek). Ezek nagyon megkönnyítik a dolgodat!

2019. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Plusz szerintem a fekete keret csak kisebbíti szemeid. Az alsó vonalt mindneképp elhagynám, a felsőn finomítanék.
2019. dec. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!