Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A helixem behegesedett, nem...

Gergely Dorka kérdése:

A helixem behegesedett, nem tudom beletenni a fülbevalóm, mit csináljak?

Figyelt kérdés
a sztori annyi, hogy kivettem letakarítani a karikámat, és nehezen tudtam kivenni ezért megkértem apát, de nyilván meg lett bojgatva, egy rettentően kicsit vérzett, amivel nem is lenne gond, letöröltem, lefertőtlenítettem, kicsit nem tettem bele a fülbevalót, ma délután pedig hazajöttem, és vissza szerettem volna rakni(nem a karikát egy sima fülbevalót ami orvosi fém), és nem ment bele mert be van hegesedve, mintha nem is lenne ott a luk, el sem indult. nagyon pánikolok, mert a hegesedés egy idő után begyógyul, és félek hogy benő. egyszer egy gyulladás miatt nem volt benne egy hétig, akkor simán vissza ment, de akkor nem volt rajta heg, és most 24 óra után nem megy bele. valaki segítség hogy hogy szedjem le a sebet? vagy begyógyul magától anélkül hogy benőne?

2019. dec. 20. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Patikában vegyél steril tűt és hidrogén peroxidot! Tegyél bele rendes hélix piercinget
2019. dec. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!