Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti ebben az esetben becserélte...

Ti ebben az esetben becseréltetnétek az arany nyakéket nyakláncra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon régen kb 9 éve vettem egy nyakéket de az a baj, hogy nem használom. Évente kb ha 1x van a nyakamban (aludni nem lehet benne mert eltörhetne) igazából nagyon szép de nem használom és tegnap észre vettem, hogy van rajta egy repedés így nem is merem felvenni utcára pl mert félek, hogy elhagyom. Van 2 arany nyakláncom ami folyamatosan a nyakamba van és azon gondolkodok, hogy ékszerésznél beszámíttatom és helyette vennék egy másik nyakláncot medállal ami ugyszintén a nyakamba lenne a másik 2 lánccal folyamatosan. Sajnálnám beadni mert tényleg szép, de viszont nem használom ezért meg beadnám és vennék helyette olyat amit viselnék. Ti mit tennétek? Meghagynátok vagy becseréltetnétek?
2019. dec. 26. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Becseréltetném. Főleg, hogy nem egy anyai vagy hasonló emlék.
2019. dec. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Örökségemből vettem azért úgymond emlék meg szívemhez nőtt. De nem használom.
2019. dec. 26. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!