Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magic Foundation – Folyékony...

Magic Foundation – Folyékony Púder megéri az árát? (Színváltó alapozó)

Figyelt kérdés
Sosem használtam még alapozót és így nem is tudom milyen árnyalatot kellene választanom. Ez a színváltó alapozó felkeltette a figyelmem. Az oldalon írt véleményekre nem adok. Itt van olyan, aki már használt ilyet? (Vagy bármilyen másik színváltó alapozót, amit ajánlani tudna?)

#szín #termék #drága #ár #smink #minőség #színváltó #alapozo #Magic Foundation Folyékony Púder
2019. dec. 26. 13:43
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én rendeltem online TLM színváltós alapozót, 30 ml kiszerelésben van. Kevés is elég belőle. A kezeden próbáld ki, fehér színű krém, es ahogy kened el, úgy változik olyan színűvé mint a bőröd színe.


Nekem működik, 8-10E Ft volt az ára, de sokáig elég, nem szabad sokat felkenni az arcra

2021. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!