Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy zajlik egy füllyukasztás?

Hogy zajlik egy füllyukasztás?

Figyelt kérdés
Szeretném kilyukasztatni a füleket és úgy hallottam, hogy a lövés jobban runcsolja(és ha szúrják, akkor mégis csak pontosabban tudják elhelyezni). Érdekelne, hogy mennyibe kerül, mennyi ideig gyógyul, tapasztalatokat is írhattok. A fülbevalót hozzá adják, vagy külön kell megvenni?

2019. dec. 27. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én két éve lövettem. A fülbe valót nyilván ott beteszik, még az elején kiválasztod a megfelelő darabot. A szúrással kapcsolatban nem tudok mit mondani, két fülemben összesen 5 lyuk van, mind lövetve van. Viszont az fontos, hogy porcba, vagy cimpába menne? Mert úgy tudom, ha cimpa, akkor inkább lövés, ha porc, akkor inkább szúrás. (?)

Gyógyulási időről: ha folyamatosan ápolod, tisztán tartod, fertőtleníted minden nap (!), akkor elméletileg nem lehet probléma. Bár azt mondják, hogy egy hónap elteltével ki lehet szedni a fülbevalót és cserélgetni, én azt mondom, hagyd benne tovább, tapasztalat. Ugyanis: amikor szúrják/ lövik épphogy csak egy kicsi lyukat csinálnak bele, amibe egy kicsit vastagabb szárú fülbevalót helyeznek, hogy kicsit “tágítsa”. Én (azt hiszem) öt hét után cserélgettem, de még így is sz@r volt, mert még nem volt elég tág a lyuk, és folyton begennyesedett.

Remélem nagyjából érthetően írtam, ha valamit mégsem értesz, nyugodtan kérdezz! 😉❤️

2019. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 hete lövettem a hetediket. Már begyógyult. 1 hétig kenegettem reggel és este fertőtlenítővel és addig nem tudtam azon az oldalon aludni. A fülbevalót ott választod ki. 2000 ft volt vidéki kisvárosban.
2019. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!