Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendeltél már Notinoról?...

Rendeltél már Notinoról? Megbízható, eredeti terméket küldenek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen és igen :)
2019. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Hihetetlen h minden nap megkerdezi vki. Igen rendeltunk, megbizhato es minden termek eredeti.
2019. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Igen.

Igen.

2019. dec. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Csak megerositeni tudom az elottem levo valaszolokat.


+1, hogy a kedvenc parfumomet (Katy Perry Mad Love) mindig onnan rendelem meg, hisz ott van a legkedvezobb aron. 5.750, mig emagon ugyanakkora kiszerelesben 10.790 es a legtobb oldalon is 7-8 ezer korul mozog. Ja es ugyanugy az eredetit kuldik, nem gagyi masolatot.

+ meg 1, amiert nekem szimpatikus: gyors a kiszallitas. :)

2019. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Megbízható, eredeti cuccok vannak ott, ajánlom én is.
2019. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Igen és igen.
2019. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Rendeltem és nem volt eredeti! Amit rendeltem: Manifesto (EdP) - Eau de Parfum YVES SAINT LAURENT. Majd elájultam mikor kibontottam: valami barnás lötty volt az üvegben, az illatának meg semmi köze nem volt az eredetihez. Eddig jöttek azzal a szöveggel, hogy azért olyan olcsók mert nincsen üzletük mint a többi parfümériáknak és nem bérleti díjat és alkalmazottakat fizetniük , hááát röhögtem is mikor megnyílt az első hatalmas üzletük az Allee mellett.. Igazából az a vicces, hogy legálisan megy ez az egész, amikor elég rákeresni, hogy a nagy parfümmárkák kivel állnak szerződésben: a DOUGLAS például mindig ott van, notinot még SOHA nem láttam! A Douglasban még soha nem kaptam rossz parfümöt! Vagy maradok parfüm nélkül vagy a Douglasban veszem meg. Itt azért az egészségetekről is szó van....
2020. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!