Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » DM-ben kapható parfüm, aminek...

DM-ben kapható parfüm, aminek tartós az illata?

Figyelt kérdés

Kaptam DM ajándék utalvány és parfümöt szeretnék venni. Írnátok olyan márkákat, aminek tényleg tartós az illata, ha reggel befújom magam, még délután/este is érződik?

Nem kell konkrét illat, csak a márka, pl. annyi elég, hogy Playboy, nem kell, hogy Playboy Play it sexy... (ez mondjuk pont nem a tartós fajta, de ez jutott eszembe példának :) )


2019. dec. 30. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Nekem a Betty Barclay illatok tetszenek nagyon, olyan egyediek, nem az a tipikus cukrospitsa szag, ami minden harmadik csajon van.
2019. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És tartós is? :) Mert engem most az érdekelne. Ha már nagyobb összeget rászánok egy parfümre, legyen tartós.
2019. dec. 30. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Police To Be The Queen

Beyonce Heat Kissed

2019. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem olvastam, hogy konkrét illat nem érdekel, bocs.
2019. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Persze, tartós, azért írtam. 🙂

Csak pluszban még finom is.

2019. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Nincs olyan, hogy egy márkának minden illata egyformán tartós.

Nagyobb dm-ekben vannak Burberry parfümök, azok nem rosszak, de van azok közt is, ami nem annyira tartós.

2019. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Bruno banani
2019. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
A MEXX márkától az eau de parfum típusok mind tartósak (az eau de toilette verziók nem annyira), és a választék is nagy belőlük, nem is túl drágák.
2019. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Missguided
2019. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Mexxekre még egy szavazat :) én a Desigual parfümökkel is meg vagyok elégedve. Illetve van két konkrét illat, ami nagyon tartós rajtam: N. Campbell Cat Deluxe At Night és Katy Perry Mad Love. Tudom, hogy nem konkrét illatot kértél, de tőlük még nem próbáltam mást, ezek alapján viszont megéri kipróbálni őket szerintem.
2020. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!