Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyáron megyek Párizsba És...

Nyáron megyek Párizsba És elszeretnek menni a sephorába nézegetem az oldalt sok dolog nagyon tetszik miket éri meg vagy ti esetleg miket vennetek a sephorában?

Figyelt kérdés

2019. dec. 31. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem a saját márkájú kozmetikumait is, de egyébként jó minőségű cuccokat árulnak, bármit választhatsz, ami megtetszik. Sokszor vannak akciók meg ajándék csomagok (pl. Szempilla spirál + rúzs együtt csak 1-2 €-val drágább, mint csak a spirál magában, ki lehet fogni jó dolgokat.
2019. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
istenem, nosztalgia :DD anno, sulis kiránduláson mentünk nyáron párizsba, négy lány osztálytársammal, természetesen be kellett menni a sephorába :D egyébként hatalmas, és nagyon kedvesek a segítők, én ugyan nem vagyok egy nagy sminkes, de ha rászánsz mondjuk 2 órát, akkor ők is segítenek, meg tele van hellyel , tükörrel , színek szerint rendezve minden, nem vettem semmit, de kb egy tündérmese ahogy kinéz. sajnálom segíteni nem nagyon tudok, de úgy érzem muszáj volt kommentelnem. Nézegess review-kat a neten.
2020. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha én eljutnék, mindenképp vennék két alapozót mini kiszerelésben próbaként: Kat von D Lock-It Tattoo alapozóját (tudom, hogy már nem az övé a márka) és a Too Faced Born This Way-t.

Mindkettővel régóta szemezek. Nagyon sápadt, de rózsaszínes tónusú bőröm van, és a hazai kínálatban nemigen találtam még tökéletes színt, ami tartós is. Az Estée Lauder legvilágosabb Alabaster árnyalatától is zöld lesz a fejem.

Aztán kipróbálnám még az ikonikus Better Than Sex szempillaspirált, KVD-től pedig az Everlasting folyékony rúzsait és a filces tusát.

2020. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!