Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörömnél vagy géllakknál...

Műkörömnél vagy géllakknál nektek is van olyan érzésetek, hogy ha oldalról megnyomom, mintha húzná az egész körmömet, és mindjárt leesne, pedig kemény és stabil?

Figyelt kérdés

Csak félhosszú, ovális forma.

Normális ez az érzés?


2020. jan. 6. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Nekem mikor reszeltek akkor ereztem igy fajt nagyon csak nekem akkor fajt ha az elejet a hegyet reszeltek
2020. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem reszelés közben, hanem a kész köröm.
2020. jan. 6. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Körmösként válaszolnék. Szakmai hiba lehet akkor nem megfelelő anyaggal lett a körmöd elkészítve. Optimális esetben bármi ami a körmödön van (géllakk akár zselé) bizonyos mértékben rugalmas különben kellemetlen érzés. Az is lehet hogy a természetes körmöd vékonyra lett reszelve és sokkal érzékenyebb lesz. Harmadik opció valami szemmel nem látható levegős rész van a körmöd alatt vagy pici sérülés vagy repedés és azt érezhető hogy feszül a köröm mert bizonyos részeken akár ha nem is látod az anyag elvált a körmödről.

De az is lehet hogy statikailag nem jó a köröm.

Vendég részről (ez is előfordulhat), nem tudom mennyire vagy hozzászokva a műkörömhöz géllakkhoz de lehet hogy magával a körömmel semmi baj viszont ha nem vagy hozzászokva kényelmetlen érzést válthat ki ha valami anyag kerül a körmödre! Én is köszöntem már el vendégtől azért mert pár nap után mindig lefeszegette kirágcsálta a körmeit!


Bármelyik történt az esetedben kérlek ne piszkáld feszegesd! És legközelebb ha mész említsd meg a körmösödnek a problémát

2020. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!