Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Te csináltatnál szemhéj...

Te csináltatnál szemhéj (tusvonal) tetoválást?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de csak azért nem, mert amúgy se szoktam tusvonalat húzni
2020. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2020. jan. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
elképzelhető
2020. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen, már 2 éves:)
2020. jan. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Csináltattam, füstös hatásút. :) Másfél éves, picit már fakult, és ha eljön az idő, akkor frissíttetem, mert nagyon szeretem. Tudni kell, hogy világos a szemem, és a szempillám is, szóval nélküle elég furán nézett ki. Most tök jó, feldobok egy kis szempillaspirált, és kész a smink. :)
2020. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Tetoválóként tudom, hogyan fog kinézni 5-6 év múlva, akár kozmetikai tetkó, akár nem.
2020. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
# 7 Na hogy, mesélj. :D Anyukámnak van egy 8 éves szemhéj tetoválása. Azon túl, hogy megfakult, és ideje a frissítésnek, semmiféle gázos kinézete nincsen. Nemcsak barbármunka létezik a világon...
2020. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert minden reggel máshogy festem magam, más formájú tusvonalat húzok a szemsminkem többi részétől függően, így inkább korlátozna a fix tusvonal mint segítene.
2020. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem mikor a drága "vendég" egy tetoválóval vitatkozik akinek ez a szakmája, csak mert miss.pics mindent tud, és mindenki hülye körülötte... Nem 1 tetováló ismerősöm mondta hogy kozmetikai tetoválást kerülje a barátnőm, volt olyan aki azt mondta tudja hogy fog majd kinézni de a szalonba felvesz egy lányt aki csinál ilyet mert van benne pénz... Es a mai lányok a pillanatnak élnek, nem érdeklik a következmények. Lehet lepontozni, nem szoktam női részre írni, csak tovább adtam több tucat tetováló veleményét, de ismerősi körökben is tudnék jó példákat írni :D csá
2020. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!