Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Clarie's...

Tefy0622 kérdése:

Mi a véleményetek a Clarie's ár-érték arányáról?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy szép nyaklánc+fülbevaló párosítást, meg 6 díszes hullámcsatot, ez összesen durván 8000 Ft-ba került. Ha csak bizsu, akkor hogy ilyen drága? Legalább viszonylag jó minőségű? Különbözik valamiben azoknál, mint amik pl a H&M-ben, illetve a C&A-ban vannak? Nagyon szépek meg tetszenek, csillognak össze-vissza de 8000 Ft? Annyiért már ezüstöt is lehet kapni. Köszi a válaszokat!

2020. jan. 9. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Drágának tartom a minőségéhez képest. Régebben többször vásároltam ott, és több ékszerről hamar leesett egy fityegő, vagy kiesett a kő belőle.
2020. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En 8000ert már egyedi ezüst gyűrűket csinálok, amik örök darabok. A bizsu az sajnos bizsu, bárhol bármennyiert veszi az ember.
2020. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a 10 lenne a jó és 0 a rossz, akkor valahova a 2 és 3 közé tenném.

Alapjáraton bizsukat árul, nem nemesfémeket, de néha lehet kapni ezüst ékszert is, de nem éri meg. Túlárazása két okból adódik, egyik maga a márka, tehát nem a termék minőségét fizeted meg, hanem a márkajelzést, a másik pedig a plázastátusza. A plázaüzleteket nehéz fenntartani, mivel drága a bérlésük, és ahhoz, hogy a dolgozókat is fizesse, árat emel egy-egy plázabolt. Minőségben a vacak kínaitól nem áll nagyon feljebb, csak egy hajszálnyival.

Ha bizsut akarsz, akkor inkább rendelj wishről, aliexpressről stb. Ha pedig minőséget, akkor ne ott vásárolj, hanem rendes ékszerüzletekben, mégha kicsit drágább is, akkor is jobban megéri, mivel tényleg sokkal tartósabb lesz.

2020. jan. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy megrendelik olcsón a bizsukat és eladják durván drágán. Alieypressről 300 ft-ént tudsz rendelni szállítással együtt fülbevalókat, nyakláncokat és nem szineződnek el, nekem nem is mentek tönkre. Tudsz olvasni róla véleményeket és vannak akik képeket is csatolnak a rendelésükről. Ja és sokszor minőségibb. Hajcsatok is vannak, hajráfok is meg minden ilyen apróság. Szerintem jobban megéri.

Nekem a Clarie's-ről mindig egy pénzes barátnőm jut eszembe, aki megteheti hogy otthagy egy 10-est gagyi dolgokért, de énebből a 10-esből sokkal több és jobb minőségű dolgot rendelek.

2020. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!