Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek középiskola elso...

Szerintetek középiskola elso osztályában mar festhetem a szemoldokom? Tobb lent

Figyelt kérdés
Nagyon halvany a szemoldokom, szinte nem is látszik :/ Milyen termeket ajanlotok ra? Es kozepsuliba mar festhetem? Vilagos barna a hajam egyébként
2020. jan. 10. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan fesd. Csak kérlek szépen, ne fekete legyen. Utálom, mikor egy világosabb hajú lány (vagy bármilyen hajú lány) megcsinálja feketével erőteljesen a szemöldökét, annyira hogy még egy kilóméterről is látni lehessen. :)
2020. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#5 Jó jó, még írd le ötször 😉


#6 Nem feketevel gondoltam, hanem olyasmi arnyalattal, mint a hajam színe :)

2020. jan. 10. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

Kolompár- 9.-es vagyok a negyed osztály 16 éves és még a fele az lesz áprilisig, nem bukott senki.

Eléggé szánalmas vagy, hogy amihez nem értesz oda is odapofázol. Szerezz egy életet és ne az legyen a legnagyobb célod, hogy minden kérdés alatt első legyél, oké cicuka?


Amúgy fesd nyugoddtan senki nem fog kinézni, nyugi :).

2020. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Ez a colompàr szereti osztani az észt. Főleg a szexuàlis kategóriàban.

A vicces az az, hogy ő oktat ki téged a GY.I.K-es szabályokról. Pont ő, aki nem egyszer megszegi őket XD Unalmas életű senki. :)


Témához vissza ragadva. Simàn festheted a szemöldököd. Arra ügyelj hogy ne túl sötét színt hasznàlj! :)

2020. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Haha elozo komizoknak nagyon igazuk van:D Ez az ember mindig csak az észt osztja xd
2020. jan. 10. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!