Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, mit gondoltok az...

Lányok, mit gondoltok az olyan körömről, ami ilyen hosszú (kép lent), de nem mű, hanem saját?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi, csak nem műköröm hanem eredeti. Örülnétek ha meg tudnátok növeszteni ekkorára vagy maradtok a műkörömnél? Szerintetek gáz?



2020. jan. 12. 09:52
 1/10 anonim válasza:
Szerintem nem gáz sőt nekem nagyon tetszik , bar sok ido lesz megnöveszteni de sok sikert:)
2020. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Számomra ez már túl hosszú. De igazából nagyon kevés ember tudja megnöveszteni ilyenre, mivel a használat során könnyen letörik erősítés nélkül. Láttam már hasonlóan hosszút természetesben csak hegyesre volt reszelve, annak inkább olyan gonosz boszorkás hatása volt, mintsem szép.
2020. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem az ennyire hosszú köröm alapból nem tetszik, nekem kicsit a közönségesség jut eszembe róla. Műkörmöm sem volt sose csak gél lakkom. Sosem tűnt praktikusnak a hosszú köröm számomra, egy bizonyos hossz után már zavar.
2020. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most azokra voltam kíváncsi, akik alapból ekkora műkörmöt hordanak:) Hogy ők maradnának-e a műnél vagy inkább az ekkora eredeti választanák e. Nekem amúgy kb ekkora és még sosem tört le, csak reszelgetni szoktam.
2020. jan. 12. 10:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem leszek vele népszerű, de ekkora körömnél a mű szerintem sokkal jobban néz ki, mert az eredeti sosem lesz olyan szép, szabályos, mint amilyenre a körmös meg tudja csinálni, általában vékomy, papírszerű, plusz néhány embernek még karvalyosodik is. Még sosem láttam ilyen hosszú természetes körmöt, ami mondjuk csak lakkozva van, ami tetszett volna.

Nekem volt ilyen hosszú természetesen, de akkor is jártam vele körmöshöz, aki rakott rá egy erősítő zseléréteget plusz géllakkot, korrigálta így az ívét meg a vastagságát, úgy szép volt, de így teljesen natúran a sajátom se tetszett.

2020. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem ennyire hosszú, pár miliméterrel rövidebb volt. Lakkozatlanul szerintem csúnya. Gél lakkoztam, hogy kicsit erősebb is legyen. Egy bizonyos hossznál viszont sajnos mindig letört. Ha megnőne ilyen hosszúságra gél lakkal befestve jól meglennél vele.

Amiért én nem választanám a természeteset, hogy a legkedvesebb hobbim a körmözés.

2020. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez már borzasztó! Nekem picivel rövidebb szokott lenni mint ennek a fele mire elmegyek körmöshöz (géllakkoz csak), de már alig tudok létezni vele
2020. jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém ilyen, talán 2-3mmel rövidebb mint a képen. Nálunk genetika az erős köröm, nagy mákom van vele 😊
2020. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem ilyen hosszú a természetes körmöm, szépen karbantartom, folyamatosan kapom rá a dícséreteket :D
2020. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyémis ekkora de megvan erősítve géllel sajnos nélküle letörne.
2020. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!