Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Transzparens (átlátszó) púder...

Transzparens (átlátszó) púder magában?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy az átlátszó púdert egyedül is használhatom? Alapozót nem szeretnék használni, mert nincsenek olyan nagy bőrhibáim, azonban hajlamos csillogni az arcom. Félek, hogy nem találnám el a megfelelő árnyalatot, ezért gondoltam hogy veszek átlátszó púdert, azonban sehol se írnak róla, hogy alapozó nélkül lehet-e használni. Esetleg tudtak ajánlani jó púdereket?

2020. jan. 12. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én is úgy használom.
2020. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Te milyen fajtát használsz?

Az igaz, hogy fehér poros lesz utána az arc?

2020. jan. 12. 18:24
 3/5 anonim válasza:

Lehet, én is csak korrektort használok, de púderből mindenhova viszek fel egy kicsir.

[link]

Én ilyet használok, szerintem teljesen jó, nyilván nem tart egész nap, de nem lesz tőle fehér az arcom (ehhez az is kell, hogy ne vidd fel nagyon sok rétegben).

2020. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. jan. 12. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kibróbáltam többet is, Loreal, Vichy. Nem leszel fehér, el kell dolgozni egy egyettel.
2020. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!