Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha már volt fülbevalóm, és...

Ha már volt fülbevalóm, és még látszik a helye, de beforrt, átlyukaszthatom magamnak otthon?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan? Nagyon fáj?

2020. jan. 17. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, mennyi ideig hordtál fülbevalót és mikor vetted ki. Ha évekig volt, de pár hete-hónapja nem hordod, akkor vegyél egy mély levegőt és szúrd át először egy vékony szárú fülbevalóval. Fájni fog, de át lehet szúrni. (Mindenképpen fertőtlenítsd.) Ha évek óta nem hordtad a fülbevalót, és előtte csak pár hónappal előtte lyukasztották, akkor inkább szúrasd újra.

Azért írom, mert a gyerekkori lyuk hiába forr be látszatra, átbökhető, ha előtte évekig fülbevalót hordtál. A kamaszkorban lyukasztott és rövidebb ideig hordott viszont tényleg benő. A nyoma megvan ugyan, de az beforrt végleg. Kicsit zavarosan írom, de talán érthető.

2020. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy mindkettőt próbáltam már, szóval tapasztalat.
2020. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kisgyerek korom óta ki volt lyukasztva, viszont évek óta hordtam utoljára fülbevalót.
2020. jan. 17. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem hordtál évekig fülbevalót? És most újra el akarsz kezdeni hordani rendszeresen?
2020. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, meguntam. Meg régebben a lógós, mintás fülbevalók tetszettek, olyat meg nem hordhattam a munkahelyemen, így végül semmilyet nem hordtam. De most már a kis picik tetszenek, meg most lett helixem, azzal együtt jó lenne. Úgyhogy igen, hordanék rendszeresen. Sőt, szerintem szeretnék még kettő-kettőt.
2020. jan. 18. 00:28
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Hány éves vagy?
2020. jan. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
21.Miért?
2020. jan. 18. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!