Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a makeup...

Mi a véleményetek a makeup revolution palettákról?

Figyelt kérdés
A pink panda oldalon most nagyon jó akciók vannak és gondolkodok hogy veszek de kínából származik 😬

2020. jan. 18. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A makeup revolution jó termékeket gyárt. Ha kétségeid vannak, akkor a kremmanian keress rá azokra a palettákra amik érdekelnek és olvasd el a véleményeket.
2020. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az árához képest egyáltalán nem rossz, de eléggé porzik

ettől függetlenül szép sminket lehet vele csinálni, de szemhéjalap szerintem mindenképp kell hozzá, hogy tartós is legyen

irritációt vagy bármi ilyesmit nem okozott, ha esetleg ilyentől tartanál

2020. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okes koszi a valaszokat 😁
2020. jan. 20. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Angol márkáju smink termékekről beszélünk, az ihlette hogy elérhető áron magas szinvonalu sminkeket árul.

Ehez hű ediggi tapasztalataim által, szép a paletták csomagolása jó tükörel fel szerelve, pigmentáltak de vannak olyan szinek amik kevésbé.. de többségük pigmentált, egy jó kis palettát betudsz 5 ezerért szerezni, míg pl egy mac-es palettáért már 18 at vagy többet kéne fizetned és megfelelő szemhéjalapal kb ugyanaz elérhető nem mindegy! Én tudom ajánlani már vagy 6 palettám van ettől a márkátol és még tervezek nagyon szép szineket állit össze egy palettában a csomagulásuk valami eszméletlen csoki paletta kiadásuk, vagy az ételes kollekcio, vagy a Foverever Flawless kollekcio is nagyon szép csomagolásu ajanlani tudom csak.

2020. okt. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!