Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Makeup Revolution Chocolate...

A Makeup Revolution Chocolate Bar palettáiból melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Többet is néztem, a galagtic az orange és a nude is tetszik, de egyik sem az igazi. Tél típusú vagyok, sötét szem, haj, világos bőr. Nem tudok dönteni. Az egyetlen kikötésem az, hogy ne legyen benne durva citromsárga szín. Matt és fényes is jöhet ezen az egy színen kívül :)

2020. jan. 20. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Az Orange palettában szerintem túl meleg és narancsos árnyalatok vannak egy télnek. Hideg nyár vagyok, nagyon közel állok a telekhez, a természetes hajszínem olyan sötét, telítetlen szürkésfekete, hogy még sötétbarnának sem nevezhető. Csak annyiban különbözöm tőlük, hogy a tónusaim egy kicsit hamvasabbak, szürkésebbek, - így személyes tapasztalatból mondom, hogy akármennyire tetszik ez a színvilág másokon, számomra a legrosszabb választás.

A Nude már inkább közelít a célhoz (feltéve, ha szereted ezeket a barnás színeket), de nekem a legjobban a Galactic tetszik. Gyönyörű a színvilága, sokoldalúan kihasználható és ez a leghidegebb összeállítás mindközül.


Nekem csak az a problémám ezekkel a Chocolate palettákkal, hogy kivétel nélkül az összes tele van egy rakat barnával, és az az a szín, amit - bármilyen meglepő 😆 - semmilyen mértékben nem használok szemre.

Nem tudom, alapvetően milyen színeket szeretsz, vagy a tél típuson belül melyik fajta vagy, de így látatlanban egy télnek szerintem ezek a paletták jók lehetnek: (kérdéses, hogy az itthoni piacon melyik kapható ezek közül)

- a már említett Galactic

- Fruit and Nut

- Truffle

- Rocky Road Mini

- Cherry

- Violet

- Love



Meg persze a funkció is fontos. Nem mindegy, hogy olyan színeket keresel, amiket hétköznap hordanál, vagy különlegesebb színeket amikkel kísérleteznél, hogyan áll neked, netán minél változatosabb koncepciót.

2020. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, és hogy időt fordítottál rám :) Igen, a narancsot én is hiába imádom másokon, nem az én színem. A bajom az a galagtic-kal, hogy sok benne a rózsaszín árnyalat, és én azokat nem csipázom. Az a paletta eredetileg a "far far away" árnyalat miatt tetszett meg. Végül a 24k gold lett, mert nagyon tetszik benne a zöld és a fekete szín is. A rezeseket is nagyon szeretem, és ez az összeállítás nekem pont megfelelő. A violetben nagyon sok lila van és erre a színre van egy másik quatro minipalettám.

Meg egyszer köszönöm a válaszodat

Ui.: Fogalmam sincs milyen típus vagyok a télen belül :'D

2020. jan. 24. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a szülinapomkor sminkeket vásároltam az volt az ajándék hogy azt veszek amit akarok de persze sokkal többet nem par darabot amit valasztok akartam egy ilyen revolutionos csoki palettát amit egy youtub videoba lattam nagyon megtetszettek a kulonlegesebb szinei meg hogy kevert a csomagolasa is, a nude learazva kb 2000 ft ert a galastic 4 ezer valamenyiert, nagyon kivancsi leszek hogy menyire funkcionalnak jol a szemhejon :) alappal stb, a nude palettanak amikor meglattam a szineit bele szerettem igy azt is lekaptam a galastic meg akar kulonlegesebb alkalmakkor, vagy hetkoznap ha jol össze vannak valogatva a szinek de hetkoznap a nude ot fogom tobbszor remelem tenyleg olyan szepek a szinek mint a csomagolasan latszanak, de a galastic elvarazsolr vidibe
2020. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!