Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A férfiaknak mi a véleménye a...

A férfiaknak mi a véleménye a normális méretű, kinézetű műkörömről?

Figyelt kérdés

Pl. egy sima francia manikűrös S-es méretű (legkisebb) műkörömről, vagy egy szimpla egyszínűről.

tehát nem az extra nagy és hegyes végűre gondolok.

De szerintem a legkisebb műkörmön is látszik valamennyire, hogy nem igazi. Nem tudom, a férfiak egyáltalán mennyire nézik a körmöket?

És mit gondolnak, ha meglátják, hogy valakinek műkörme van? :D


2020. jan. 21. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinek ez, kinek az.
2020. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted melyik ferfi fogja tudni, mit ertesz "egy sima francia manikűrös S-es méretű" mukorme alatt?
2020. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az csak egy példa volt. Ha figyelmesen elolvasod, látsz ott másik példat is. Sok sikert.
2020. jan. 22. 01:50
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ilyen van, kétféle pasival találkoztam, akit nem érdekel (gyanítom fel se tűnik neki), meg akinek tetszik (pár ember megdicsérte már).

Az viszont senkinek se tűnt fel, hogy építve van.

2020. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Nekem jobban tetszik a saját, bármilyen is. A műkörmön meglátszik hogy egy vastag, épített réteg van rajta, szóval ez nekem nem jön be. Valahogy mindig arra gondolok olyankor amikor meglátok egy műkörmös lányt, hogy biztos el akarja takarni a saját körmeit mert ocsmányak. F28
2020. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Irtózom tőle. Éppúgy, mint a rajzolt szemöldöktől, piercingtől, feltöltött p**szájtól, szilikonmelltől, partvis-szerű műszempilláktól. Fiatalokon nevetséges, idősebbeken szánalmas.
2020. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem érdekelnek a körmök.. tehát lehet festetlen, lehet festett, és akár műkörme is lehet ha nem valami nagy karomkinézetű akármi van az ujjain.
2020. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!