Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, vagy inkább a problémám, hogy akármilyen szempillaspirált használok, az első pár nap gyönyörűen meg tudom csinálni a pilláimat, viszont kb 5-6 nap spirálozás után már abszolút nem azt a hatást érem el, mint a hét elején. A szempilláim össze lesznek ragadva, és szinte semmilyen változás nem tapasztalható. Pedig minden este alaposan letisztítom az arcom (micellás víz a sminklemosáshoz, folyékony sminklemosó, 2 naponta arcradír). Mit csinálok rosszul? Mit tudnék tenni? Lehet, hogy rossz termékeket használtam eddig?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 4. 05:40
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

No, én kezdem azzal, hogy férfi vagyok, és fogalmam nincs az egészről. De egymvalami felkeltette a figyelmemet.

Azt irod, hét elején gyönyörű, hét végére már "ronda".

Ez nekem úgy hangzik, mintha MINDEN hétfőn újra szép lenne, habár szombaton még ronda volt.


Felmerül bennem a kérdés, mi történik vasárnap? Mi az, amit másként csinálsz, mint a többi napon?

Vagy minden hétfőn új szempillaspirált veszel használatba?

Ha nem, akkor vasárnap kell történnie valaminek, amitől alapállapotba kerül a szempillád, ergo, ezt a vasárnapi "valamit" kellene hét közben is csinálnod vele

2020. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem hülye az első válaszoló! Józan paraszti ész!
2020. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

#2 elismerésén felbuzdulva továbbgondoltam:

nem szoktál véletlenül csak hétvégén főzni, vagy csak hétvégén hosszan tusolni/fürdőzni?

Mindkét esetben lehet a gőz, a pára, ami alaphelyzetbe állitja a szempilládat

2020. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy a vásárlás után még szép pillákat csinál, de egy hét elteltével már nem. Ennek általában az oka az, hogy a folytonos nyitogatástól elkezd a festék sűrűsödni a tubusban, elkezd megszáradni. Vannak a neten trükkök, elvileg egy csepp műkönny/szemcsepp felhigítja, én még nem próbáltam.
2020. febr. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Tisztázzuk a félreértéseket. Ha szempillaspirált használok akkor az első pár nap a spirál szépen befogja a pilláim, a hét végére már nem. Jelenleg az egy hét egy időintervallum, amit megadtam azért, hogy a kérdés érthető(bb) legyen. De értem a problémádat. Nem, nem lesz hétfőn újra szép a szempillám, mert rendszerint miután "elcsúnyulnak" egy darabig megint hagyom a szempilláimat egy jó ideig. Remélem sikerült tisztázni ezt a jó hosszan taglalt "félreértést" ám, ha még mindig vannak kétes fogalmak a témával kapcsolatban akkor várom őket szeretettel :)
2020. febr. 7. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Szempilla primert probalj ki, aleverde szempilla primerét használom és nem irritál kellemes az illata és megteszi a dolgát, amugy meg maybeline false lift szempilla spirálját tudom ajanlani.
2020. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!