Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül a kozmetikusnál...

Mennyibe kerül a kozmetikusnál egy halvány szemöldök festés és vágás?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú szemöldököm van és rosszul is szedtem ki legutóbb,ezért kéne befesteni csak halványan.
2020. febr. 9. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én kozmetikumosom 800-ért formázza és 1400 festi. De a festés nem sokat segít a formán. Ugye az inkább a szőrt fogja be, illetve kicsit a bőrt is, de az 2-3 nap után lekopik.
2020. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól írja. A szemöldök festés lényege a szőr befogása.

Ha azt akarod hogy a bőrt is befogja, akkor olyan kozmetikust keress aki végez hennával történő szemöldök festés!

A szemöldök formázás 500ft-1000 ft , a szemöldök festés 1200ft-1700 ft közé esik átlagban. A hennásat sajnos nem tudom mennyi lehet.

2020. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!