Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan rendeljek piercinget?

Honnan rendeljek piercinget?

Figyelt kérdés

Megőrülök! 0,7mm átmérőjű karikát szeretnék rendelni, 0,8mm vagy vékonyabb vastagságban. Van olyan oldal ahol ezt lehetséges kivitelezni?

Illetve van olyan aki csinál piercingeket?


2020. febr. 10. 14:36
 1/3 anonim válasza:
bodymod.hu? Lehet választani átmérőt és vastagságot is, én mindig innen rendelek.
2020. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Crazyfactory szintén jó, vagy wildcat.

Igen, vannak, akik csinálnak, ők az ékszerészek/arany-ezüstművesek/ötvös mesterek/ speciális vállalkozások. Nem könnyű jót találni, de ettől még sok jó van, illetve külön gyártatni piercinget kicsit drága, a bolti árak többszöröse.

Viszont olyan ékszer, aminek körátmérője 0,7 mm, közben szárvastagsága 0,8 mm vagy kisebb, nincs. Technikailag kivitelezhető, de gyakorlatban az nem nem ékszer. Gondolom te inkább 7 mm körátmérővel szeretnél 0,8 mm szárvastagságút, vagy véknyabbat, ami max 0,6 mm, annál vékonyabb ékszert nem szokás készíteni és azok is pontékszerek orrpiercingnek. Viszont a 7 mm is eléggé kicsi, kevesebb mint 1 cm, ami amúgy se túl nagy, de ettől függetlenül léteznek 5 mm-es körátmérőjűek is, nekem pl van egy nagyon apró ékszerem, ami 8 mm körátmérős és ennél láttam már kisebbeket is.

2020. febr. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszii!!

Igenigen 7mm-re gondoltam! Már megvoltam zavarodva 😀

2020. febr. 16. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!