Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri Avon koordinátornak lenni?

Megéri Avon koordinátornak lenni?

Figyelt kérdés
Lehetőségem van jelentkezni és az érdekelne, hogy megéri-e és, hogy milyen kötelezettségekkel járna?

2020. febr. 11. 19:04
 1/3 koromarcsi válasza:
Csak akkor éri meg, ha van időd és aktívan csinálod. Ha van vevőköröd, akik rendszeresen rendelnek tőled, akkor megéri. Akkor is megéri, ha csak ilyen termékeket akarsz használni, de nem kereseti céllal. Szóval a döntés a tied. Ne ülj fel az agymosó előadásoknak, mert azok azt sugalják, hogy hajtsd magad, nem mondják, de nekik igy lesz nagyobb jövedelmük.
2020. febr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Timi179 ***** válasza:
A koordinátori munka nem a vevőkörről szól leginkább ahogy az előttem álló írt! Én 13 évnyi koordinátorság után azt mondhatom, hogy nagyon megéri, de ebben sok munka is van! Aki szeret emberekkel foglalkozni, beszélgetni, ismerkedni és emellett az avon termékeket is szereti annak azt javaslom próbálja ki magát! És nálunk semmiféle agymosó előadás nincs, semmi sem kötelező, viszont nagyon sok ingyenes képzésen vehetsz részt amit más cégeknél kemény pénzért lehet csak elvégezni! Veszíteni valód nincs, bármikor abbahagyhatod, és úgyis van 3 hónapos próbaidőd hogy meglásd bejön e a számításod! Hajrá!
2020. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a 3 hónapos próbaidő mit jelent? Engem bevitt valaki és azóta nem hallotam róla. Nem válaszol, telefont nem veszi fel. Jó lenne megszabadulni tőle. Az ingyenes képzés viszont érdekelne. Azt sem tudtam, nem mondta. Nem tudom merre induljak..nem segít
2022. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!