Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek napi hany perc...

Szerintetek napi hany perc sminkeles szamit soknak? Normalisnak? Nektek mennyi idot vesz igenybe a reggeli sminketek?

Figyelt kérdés
A kerdes adott! :-)

2020. febr. 13. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

10 perc, néha 15 ha rászánom az időt:D

21/n

2020. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos smink 8perc (alapozó, púder, pirosító+szemöldökpúder) de ha a szemem és a szemöldököm is kifestem, 20-30perc is lehet:)
2020. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
egy gyors smink amikor szép az arcbőröm és nem használok alapozót akkor kb 5-10 perc (korrektor vagy bb krém, púder, szemöldökzselé, szempillaspirál) kb nekem ez a mindennapi sminkem, ha pedig egy szebb sminket szeretnék akkor akár fél óra is lehet, ha pedig nagyon extrába megyek át akkor 1 óra is akár. persze ez nem mindennapi
2020. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Kb. 5-10 perc.

BB krém,porpúder,szempilla spiràl és labello.

Nem viszem túlzásban.

Ha bulizni vagy eseményre megyek akkor hasznàlok alapozót,pirosítót,higlightert.

2020. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Ez elég vicces.

Régebben, amikor még “no makeup makeupoltam”, egy átlagos nappali smink elkészítése minimum 25 percig tartott, és jóval több terméket használtam. Képes voltam órákkal előtte felkelni, hogy mindenre jusson idő.

Ha most megnézne bárki, jóval brutálisabban nézek ki, a szemem és a szám is extra hangsúlyos, - pedig mindössze pár terméket használok, általában nem is alapozom. Már rutinból, nagyjából 7-10 perc alatt képes vagyok feldobni magamra mindent, ami kell.

2020. febr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Régen mikor még csak gyakoroltam a sminkelést, volt hogy 30percig is eltartott. Mostmár elég 10-15perc is.
2020. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Elegge kijottem a gyakorlatbol... ami regen 10-15 perc alat tettem fel ma 30-45 :-) de akkor ezekszerint nem kell megijednem. :-D
2020. febr. 14. 12:24
 8/15 anonim ***** válasza:
15-20 perc, a szemöldökömmel sok dolgom van, utána szemhéjpúder, tus, spirál. De ez ráérős 20 perc, közben teázok, macskát simogatok, a rúzs előtt még fogat is mosok.
2020. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Metionin ***** válasza:
Csak a smink olyan 15 perc lenne de közben teázok meg ilyesmi, szóval van hogy emiatt több.
2020. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mikor hogy. A “normális”-ban nem hiszek, mindenkinek más a normális. Soknak az számít, ami miatt elkésel. A reggeli sminkem 20-35 perc, ez primer, alapozó, korrektor, púder, szemöldök, pirosító, highlighter, valamilyen közepesen bonyolult szemhéjfestés (minden nap más, de jellemzően valami extrább, színesebb, szeretek kreatívkodni), szempillaspirál, rúzs.

Alkalmi sminkkel bármennyi időt el tudok tölteni, a legutóbbi nagyon extra sminkem 45 perc volt, ebből legalább 25 a szemem, mert nem volt más dolgom aznap délután, akkor meg miért ne

2020. febr. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!