Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés vagy porcelán műköröm?

Zselés vagy porcelán műköröm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A körmeim úgy mond gyengék többször is volt műkörmöm de csak zselés és körmösötől függetlenül mindig felvált voltam már vagy 5 körmösnél egyiknél se birta 2 hét után de sokan mondják hogy a porcelán köröm az tényleg olyan mint a porcelán higy oda ütöm valamihez és egyből letörik meg jobban tönkre teszi a körmöt kérlek segítésetek mert attól még hogy nincs műkörmöm megőrülök igy olyan csúnya a kezem vagy nem tudom jah és már volt gellakkom erősített gellakkom is azt se birta a körmöm valami ötlet?



2020. febr. 15. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hiába voltál többnél, nem lehet, hogy nem profik és túlreszelik a körmöd? Vagy te "téped le" magadnk, amitől gyengül?

Vagy nem azért esik le hamar, mert "nem tudsz velük bánni"? Ezt nem sértésből, de egy ismerősöm pl mindent azzal kapar, vakar, nem bírja. Hiába van jól megépítve, ez nem bír el mindent.

Egyébkent a zselés köröm is le tud esni, ha csak úgy valamihez odaütöd, ehhez elég, ha rosszul van elkészítve. Illetve a zselés is tud úgy letörni, hogy törik vele a körmöd. Nekem már mindkettő volt, de a porcelán sem tört úgy el, mint egy tányér porcelán, ha valamihez odaütöttem, nem tört hipp-hopp. Sőt erősebb anyagnak tartják. De rengeteg múlik az építésen, sőt...

Egyébként nem úgy kell hozzáállni, hogy te azt be fogod ütni. Nekem alap, hogy ha fizetek érte, vigyázok rá. Nem azzal kaparok, nem használom ásónak, késnek, stb. Egyszer sem volt baj a porcelán körmömmel. Egyébként ütöttem már be, kaptam már el úgy fát, hogy vittem be a kezemben és egy guriga leesett, kaptam érte és a körmömmel pont "belenyúltam", azon kívül semmi baja nem lett, hogy 2 napig fájt.

2020. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A porcelán körömnek semmi köze ahhoz a porcelánhoz, amiből eszünk.

Ugyanúgy akril származék, mint a zselé. Ugyanolyan tartós is, ha jól van elkészítve.

2020. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress profi körmöst! Nekem írtó gyengék a körmeim, papír vékonyak. A mostani körmösöm (vidéken) olyat épít zselével, hogy 5 hétig tart, pedig abszolút nem vigyázok rá (sajnos), kaparok vele, konzervet nyitok, a körmeimmel ütögetem a billentyűzetet stb. Keress új körmöst, nem feltétlen az anyagon múlik ez.
2020. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!