Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Debrecenben septum piercinget...

Debrecenben septum piercinget melyik tetováló szalonban érdemes szuratni?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy septum piercinget , de nem tudom hol érdemes. Továbbá körülbelül milyen árban van ?

2020. febr. 16. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bárhova menj, csak kérlek a Testimeséket hagyd ki!

Amúgy a főnixben szépen csinálnak septumot.

Kb 4-5 ezer, nyílván ékszerrel együtt.


Írj, ha tudok segíteni.

egy pesti piercer

20/L

2020. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj a Testimesékkel?
2020. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Nekem az egész baráti köröm a Testimesékbe jár, magamat is beleértve és mindig profi munkával távoztunk.
2020. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerősi körben, akik hozzá jártak, az elmúlt időben egyre hanyagabban szúrtak ott piercinget. Én is jártam hozzá, de nekem kellett szólni a fertőtlenítés miatt. Ez szerintem gáz. Több fül és ajak piercinget elszúrt, az orról nem is beszélnék.

Septum ferde, nagyon lent, sokkal nagyobb ékszerrel, mint kellene, másnap ha szólsz, hogy begyulladt már a te hibád, ne piszkáld...

Ha 48 óra után gyullad be, az már nem a piercer hanyagsága miatt van, hanem a te hanyagságod, illetve a tested védekező funkciója. Azonnal egy steril dolog nem gyullad be csak úgy.

Örülök, ha másnak jobb tapasztala van, de próbáljatok meg egy szakszerű szalont is. :)

(Első voltam)

2020. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!