Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok olyan parfümöket...

Tudnátok olyan parfümöket írni, amik alapból női parfümök, de férfi is viselheti?

Figyelt kérdés

Nem unisex illatokra gondolok, hanem amiket eredetileg tényleg nőknek terveztek.

Ilyenekre gondolok:

Tom Ford Black Orchid

Tom Ford Noir Pour Femme



2020. febr. 21. 20:55
 1/5 anonim válasza:

A végeredmény Unisex.

Nem tudom alapból melyik volt női, de itt válogathatsz:

[link]

2020. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocs, de nem. Mert amit linkeltél alapból unisex illatok. Viszont amit én írtam, arról "köztudott", hogy a mai napig női parfümök, csak sok férfi használja. De attól, még nem unisex parfümnek készültek...persze tudom, hogy pont ezért már számtalan webshop unisex illatként reklámozza ezeket, mert megfelelő öltözködéshez férfiak is használhatják.


Amúgy találtam még egy illatot:

Thierry Mugler: Angel. Ez is női parfüm és sok férfi használja :)

2020. márc. 2. 03:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Adam Levine női

Kenzo Jungle

CK Obsession

Shalimar

2020. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem, ha így nézzük, bármilyen női parfümöt viselhet férfi. Ízlések és pofonok!
2020. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Opium
2020. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!