Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Beauty blendert milyen időközö...

Beauty blendert milyen időközönként kell tisztítani és hogyan?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha rosszul írtam a nevét.

#sminkelés #Smink szivacs
2020. febr. 23. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Én havonta szoktam, egy kis tálba melegitek vizet teszek bele mosószert és be aztatom a szivacsot.
2020. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Én a színes ruhák közé dobom. Az a legjobb. Mivel szinte mindennap használom, így heti egyszer kimosom.
2020. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Én minden használat után tisztítom, mert szerintem undi amúgy (tekintve, hogy én benedvesítve használom). Lehet, így hamarabb tönkremegy (nekem a beauty blender így 5-6 hónapig bírja napi használattal), de legalább nyugodt vagyok, hogy nem fertőzöm le az arcom.
2020. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hetente 1×, én samponnal szoktam jol bele nyomkodom majd langyos vizzel kiöblittem addig amig azt nem látom nincs benne vagy ha igen csak nagyon minimálisan sajnos maradektalanul nem lehet kimosni csak nagyabol illetve azért 6 honap után illik lecserelni a beuty blender a bör miatt real tenques-es a legjobb drogériában kaphato beuty blenderek között a dm be, puha, jo a vege mert bakingelni is lehet vele, és nem is drága ahoz képest 2000 valemenyiért láttam külón, én szettbe vettem.
2020. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!