Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki járt még úgy, hogy az...

Ki járt még úgy, hogy az elméletileg barnának készült szemöldöktetoválása szürke lett?

Figyelt kérdés
És a korrekció sem segített rajta..? Változni fog a színe a teljes gyógyulás után? Van remény?

#szemöldöktetoválás #szürke szemöldöktetoválás #elrontott szemöldöktetoválás
2020. márc. 1. 11:20
 1/7 Laylah ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ha szürke marad, akkor elkérem a kontaktot, mert nekem pont az kéne, de szürke szemöldökceruzát sehol sem lehet kapni... :D

Azért remélem, nem jársz pórul, drukkolok! :)

2020. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem alapból szürkére gyógyult, és a korrekció alkalmával hiába meleg színnel ment át rajta, 1-2 nap után besötétedett, jelenleg sötétszürke :( Lehet az én bőrömmel van probléma, mindenesetre megvárom, hogy teljesen meggyógyuljon, hátha változik valamennyire a szín.
2020. márc. 2. 13:29
 3/7 anonim válasza:
100%

Nekem az első alkalommal teljesen kidobta a színt, és semmi nem maradt belőle. Másodszorra megmaradt, de a formát nem sikerült ugyanolyanra csinálnia a tetoválónak...

Harmadszorra is visszamentem, kijavította a formát amennyire lehetett.

Meleg barna színnel csinálta, mivel vörösesbarna a hajam.. talán 3 hónapig volt meleg színe. Azóta sajnos rá kell sminkeljek, annyira szürke. Kicsit el is folyt a bőröm alatt, és nem egyenletesen kopik, hanem foltos picit.

Nem a legolcsóbb helyre mentem, évekig gondolkodtam rajta, és hosszas gondolkodás után döntöttem hova megyek. Eleinte nagyon örültem, hogy végre nem kell minden nap megrajzolgatnom, de most alig várom, hogy kikopjon.

Bőrtípusa válogatja milyen lesz az eredmény sajnos.

2020. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk sajnos azt még el is tudnám fogadni, hogy meleg barnából idővel lehet szürke, ugye a napozás, szoli miatt, de fordítva még nem hallottam :( Neked mennyire szürke egyébként? Világosabb, vagy sötétszürke?
2020. márc. 5. 16:54
 5/7 Laylah ***** válasza:
Mi lett a vége? :)
2020. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár szürke lenne, rózsaszínes barnára kopott. :(
2020. ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem szürke maradt. Nem változott semmit. A hajamat sötétebbre festettem, így megbékéltem vele valamennyire... :)
2020. ápr. 18. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!